Příspěvky uživatele - 175.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psidium, 17.8.2014
Jak staré toto je? Pochybuju, že se mi podaří vypěstovat něco podobného. To musí být tak pětileté ne? :D
Eugenia - co je to za škůdce?, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Mám z toho úplně mazlavé listy, slizké listy, když to rozmačkám. Co to je a jak se toho zbavit? :-/ Díky
Napadené Goji - kustovice čínská?, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím. Mám něčím napadné listy Goji - Kustovice čínské. Na fotografii jsem zachytil i nějakého škůdce? Může to být spojené s ním? Našel jsem i nějaké strakaté pavoučky - 3mm. Čím to mám ošetřit? Mám tu mospilan a kuprikol. Děkuji. Robin
Co mám s rajčaty?, 12.7.2014
A otrhat všechny? I ty, který mají jen trošku hnědý konec? Pár milimetrů? Už jsem jich otrhal asi 30, jaká škoda...
Co mám s rajčaty?, 9.7.2014
opravdu všechny otrhat? Jaká škoda :-/
Co mám s rajčaty?, 9.7.2014
kristalon plod a květ
Co mám s rajčaty?, 8.7.2014
Tak je to možný, ale co s tím? :-/
Co mám s rajčaty?, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Toto se mi objevilo z ničeho nic, ze dne na den, večer to tam nebylo a ráno už ano, zajímavé...?
Sekeru - univerzální nebo štípací?, 29.4.2014
Rád bych koupil sekeru, ale nevím jakou, chci s ní štípat špalky, ale zároveň, abych ji měl na všestranné použití, tedy na kácení stromků, atp... Hodí se tedy více univerzální než štípací? Volím mezi X15 a X 17 od Fiskars...
Jaké zahradní nůžky?, 25.4.2014
Rád bych nějaké kvalitní a univerzální, co vydrží. Jaké mi doporučujete? Tady toto jsou dobře chválené: Fiskars 111960 Díky za rady. Robin
Jakou thuji?, 23.4.2014
Rad bych aby dobře rostly za jakyhkoliv podmínek, aby byly husté, rovnorměrné a samozřejmě dobře vypadaly. V tomto případě Smaragd neodpovídá mým požadavkům? V tomto případě byste mi tedy doporučil jakou odrůdu?
Jakou thuji?, 23.4.2014
Co myslite tim narízkovat, nejsem prilis erudovany v tomto?
Jakou thuji?, 22.4.2014
Rád bych si okolo pozemku vysázet thuje, ale nevím jaké? Rád bych takové, které celkem rychle rostou, jsou hezky zelené, husté a dají se dobře tvarovat, v pohodě přežijí zimu, atd.. Maximální výška 2m. Dá se vypěstovat ze semen? Děkuji. Adam
Zelenina kdy ven?, 19.4.2014
sklěník právě nemám, ale vypadá to, že by mohlo už být přes noc přes 5 stupnů, mám ale radši ještě počkat?
Zelenina kdy ven?, 19.4.2014 Obsahuje fotku
Jak na tom je moje zelenina? Budu ji mit venku v kyblich, zatim ji mam na parapete, ale uz kelímky asi nestačí. Kdy mohu vysadit ven?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika