Příspěvky uživatele - 34.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klívie s bílým květem, 7.3.2024
Jak dopadla sadba? Tady se sežene pouze klasická barva a s trochou štěstí i žlutá citrina. Jinak najděte internetový obchod UTOPIA CLIVIAS - z Jižní Afriky, zasílají semínka různých barev, lze vybrat i ČR. Nemám ale zkušenosti, jak je to s poplatky a... celý příspěvek >
Amarylis stále nekvete, 13.2.2024
Mezi brambory a řepou - tam by mi je okousali hlodavci 
Amarylis stále nekvete, 13.2.2024
Loni jsem posbírala 3 červené hvězdníky od kamarádek, dala je na kompost, koncem léta přesadila do květináčů bez zálivky a počkala, než se zatáhnou, což trvalo do listopadu. Pak jsem cibule vyndala a dala do komory do rašeliny odpočívat. Jedna se už... celý příspěvek >
Žlutá klívie Citrina - kde koupit?, 15.1.2024
Dobrý den. Sháním žlutou clívii var. Citrina, máte prosím typ, kde se dá dehnat? Případně budu i ráda za sazeničku, pokud má někdo přebytek :) Děkuji F.Melenová
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 31.5.2018
dobrý den, prosím o radu ohledně pěstování hrachu. Po výsevu začne pomalu růst a pak sotva při velikosti cca 5 cm přestane růst - díval jsem se na kořínky a řekl bych že jsou okousané. Listy jsou také okousané anetuším čím by to mohlo být.. Nějaký... celý příspěvek >
Jablko s červenou dužinou, 17.4.2014
nevím jestli mám přímo tuto odrůdu, ale mám sloupovitou jabloň, na které jsem měl plod s červenou dužninou a moc mi nechutnal - byl hodně aromatický (až nepříjemně...)
Jezírko ze staré koupelnové vany, 27.3.2014
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na ten přípravek na čištění vody.Mohla by jsmte mi napsat název nebo nějaký tip?Děkuji moc a mnoho radosti z jezírka :D
Řez nové višně, 7.3.2014
patra takto nízko mi vyhovují - chci nízký stromek, na jakou délku zakrátit výhony? děkuji
Úhyn krůt, 4.11.2013
Děkuji za odpověď, nakonec jsme ji opravdu uvařili pro psa.
Sklizeni hokaid: prubezne od leta nebo az pred mrazy?, 22.8.2013
je to normální když jsem sklidil 2 plody a žádné další se netvoří? - kvete naplano... nebo ještě je dost času na květ a vyzrátí plodů??
Plevel na záhonku pod jabloněmi, 24.8.2011
Díky, já mrkev nevyrývám :-) taháme ji malinkou pro synka :-) velkou už potvora nechce :-) Každopádně děkuji za radu, že nemám používat žádné herbicidy, budu důsledně plevat dál :-)
Plevel na záhonku pod jabloněmi, 23.8.2011
Prosím zkušené zahradníky o radu. Máme pruh, záhon, vedle plotu, zasadili jsme na něj sloupové jabloňky, hrušně, višně a pod ně zjara sázím ředkvičky, mrkev a cibuli, před nima jsem měla jahody a mezi stromky hrášek. Všechno báječně rostlo.... celý příspěvek >
Hnojení révy, 27.6.2011
To je úžasně vyčerpávající. No, řízky jsme zasadili loni na přelomu léta a podzimu, jenže jsme je ničím nepřikryly, takže jich většina vymrzla. Část, kterou jsme neměli už kam zasadit jsme jen tak zapíchli do kupy, kde máme zásobu kvalitní hlíny.... celý příspěvek >
Papriky zrání - začátečník, 27.6.2011
Děkuju, zkusím tedy ještě počkat. u té první rostlinky to vyzkouším a ty další už snad poznám...
Papriky zrání - začátečník, 27.6.2011
No, říkám si, že budu muset asi vytrvat a počkat. Tak je teprve začátek sezóny, tak snad to u těch prvních pochytím :-) Chápu to správně, že tedy není třeba čekat až paprika celá zčervená nebo zežloutne? že se dají trhat už dříve, jak píšete v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika