Příspěvky uživatele - 66.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadený kmen slivoně, 25.11.2016
Přidávám do toho trochu lepidla na tapety. jinak to smyje první déšť.
Očko, nebo roub, 3.11.2016
Taky mě zajímá rozdíl, protože dřív jsem stromky kupoval hlavně jako očkovance, teď se rozmohlo roubování i s mezištěpováním, což už je divočina. Navíc roubovance-roubovaná korunka rostou poněkud metlovitě :/. Ptal sem se na to ve školce, proč mají... celý příspěvek >
Včely na malinách, 12.7.2016
Levandule jsou výborný nápad ty fungují. Včely chodí na maliny protože mají hlad, bylo by dobré jim něco vysadit za tu práci co pro přírodu dělají. Levandule, ořechoplodec, mateřídoušku, skalníky, bylinky atd.
O jakou jde chorobu slivoně?, 16.6.2016
Teď už s tím asi moc nenaděláte, Sulka se nedá používat na slivoně po vyrašení, jen před rašením-tzn. v předjaří. Určitě bych konce nestříhal. Žádný postřik mi na ně nezabíral, jedině síra v předjaří účinkuje na 100%. Dokáží slušně potrápit i hrušně,... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.6.2016
To je hálčivec švestkový-celkem neškodný, hálčivec višňový je jiný level :)
O jakou jde chorobu slivoně?, 15.6.2016
Je to hálčivec višňový. Taky mě devastoval mladé slivoně. Pomáhá postřik sírou před rašením-2-3x.
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016
Mám Hondu 425-ku (8 let) a letos sem kupoval nový silnější křoviňák a šel sem do Husqvarny 535RX. Rozhodl výkon, váha a předvším tlumení vibrací. Honda bez tlumení vibrací je kostitřas, ruky mám po 2 hodinách práce s Hondou vytřepaný fest. S... celý příspěvek >
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 21.3.2016
Kumulus-Sulikol-Sulka naprosto v pohodě (mnohem účinější než v sezóně přímé postřiky proti roztočům) jen je potřeba provést alespoň 2x před vyrašením. Pomáhá na hrušně i slivoně. Na slivoních nevadí tak hálčivec švestkový, jak hálčivec višňový-ten... celý příspěvek >
Pevne hnojivo pro broskvone pro snizeni chlorozy, 13.10.2015
Na chlorozu na broskvi celkem dobře pomáhá síran amonný.
Jak vám dozrávají třešně?, 26.5.2015
Musím říct, že pěstovat tyto třešně je jen pro otrlé povahy. Vidět jak vám úrodu kompletně likvidují opeřenci je skutečně více než zábavné. My máme Rivan, letos poprvé trochu víc třešní, ale není jediné načervenalé, která by nebyla nazoblá. Příště... celý příspěvek >
Obyčejný rýč (i fiskars) vs. bronzový, 26.3.2015
My máme bronzovou motyku a hrábě. Brnozová motyka je ok, dělá se s ní dobře, hrabě sem ještě nenamontoval. Někde sem taky četl, že to pomáhá půdě, tak jsem pořídil, ale pak mě ten elán nějak přešel. Letos teda zkusím okopávat jen tou bronzovou... celý příspěvek >
Je toto vlnovník?, 15.4.2014 Obsahuje fotku
Já to mám taky, sakra, bude to asi nějaký roztoč. Zkusím to ještě postříkat sulkou a pak do toho půjdu nějakými akarcidy. Vloni mě řádili na slivoních, teď už i na hruškách.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika