Příspěvky uživatele - 158.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se jmenuje tato ryba?, 13.4.2014
Moje zkušenost je stejná co do přezimování. Ploutve na závojnatkách jsem pozoroval trochu oškubané, a jednou se mi stalo, že jsem musel utratit závojnatku teleskopku s ožranýma očima. Stalo se to v době tření. Osádka je jelec jesen, lín, karas,... celý příspěvek >
Prokluz kol zahradního traktoru, 23.3.2014
Řeším problém. Mám zahradní traktor CT 151, celkem svažitý terén. Při sekání se občas stane, že při jízdě po vlhkým povrchu začne prokluzovat zadní náprava. Nemá někdo nápad co na kola připevnit?  Něco jako sněhové řetězy na auto.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 18.3.2014
Zdravím Vás pane Martine a děkuji za odpověď. Jsem jezírkový začátečník, mám načteno dost, ale stále tápu. Myslel jsem, že první sestava bude něco jako předfiltr a další sada bude dočisťovat, proto za sebou. To vše za zhruba 300 eur. Kvalita asi... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 18.3.2014
Dobrý den, asi jsem trochu nedočkavý, ale taky mě zajímá jak jste dopad. Taktéž mám jezírko asi 20 kubíků. Cena filtrace je opravdu zajímavá. Co tak koupit třeba dva kusy a zapojit je za sebou. Podle prodejců na takový objem jsou filtrace této... celý příspěvek >
Moruše, 14.7.2013
Zdravím. Mám na zahradě strom moruše. Zatím sbírám do bečky. Myslíte, že je to marná snaha, nebo z toho něco vyteče? Máte někdo s tím zkušenost? Dík.
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 5.3.2012
Dík za radu. Mám možnosti kde v zimě uschovat i s květináčem.
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 2.3.2012
Z loňské dovolené v Chorvatsku jsem si přivezl pár semínek borovice pod kterou jsme leželi v Brele u moře. Vysel jsem do výsevního substrátu a už klíčí. Co tady čtu, tak pokračování růstu bude asi složité, ale budeme bojovat a opečovávat. Pokusím se... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 1.3.2012
Jezirko provozuji třetím rokem. Kočka mi vytáhla několik karasů hlavně v létě při tření. V zimě se kočky u nás nevyskytujou.  Okolo jezírka je 24 hodin pes zlatý retrívr, kočku vidím já, a pes má namísto hlídání siestu. Jesetery mám čtyři, ale... celý příspěvek >
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 28.2.2012
 Také jsem o tom uvažoval a navíc mi to tady leží bez úžitku.  Co dát jako návnadu?
Ruská zima, 16.2.2012
Zdravím všechny a mám malý dotaz okolo střihu. Mám několik hlav, které jsem převzal po minulém majiteli. Jsou to víceleté zapěstované hlavy. S tim není problém. Loni zjara jsem dokoupil několik odrůd. Réví rostlo z oček ale abych něco nepokazil, tak... celý příspěvek >
Čo s mladým kiwi cez zimu, 26.11.2011
Již asi desátým rokem pěstuji na pergoli argutu. Občas řízkuji pro známé. V létě řízky zapíchnu do květináčů a nechám zakořenit do podzimu. Na zimu květináče zapustím až po okraj do země, vydatně zaliju a je to. Váš způsob nebude určitě špatný.... celý příspěvek >
Umístění řízkovanců, 5.4.2011
V souvislosti s řízkovanci mi prosím poraďte co dál. Po ořezu vinohradu mi kamarád daroval několik řízků. Konce jsem namočil do stimulátoru a pak zasadil do kbelíku s perlitem. Umistil jsem ho k oknu ve sklepě. V těchto dnech se vrchní očka probouzí... celý příspěvek >
Velda I-Tronic IT 35, 18.4.2010
Dobrý den, při hledání vhodné filtrace do mého jezírka (cca 17 kubíku) jsem narazil na tento přístroj: Velda I-Tronic IT 35. Má s tim někdo osobní zkušenost? Popřípadě nahradí toto zařízení filtraci? Děkuji za odpovědi.
Doporučená hloubka, 26.9.2009
Až se vytvoří přirozený biotop tak bych chtěl nasadit určitě zdejší ryby. Koi kapři jsou krásní, ale prý dost nároční, drazí a hodně ryjí ve dně. Byl jsem se podívat na jezírko se zlatýma karasama a dost se mi to líbilo. Mezi rybáři je candát vysoko... celý příspěvek >
Doporučená hloubka, 25.9.2009
Zatím mám základní ovál do hloubky 1,1 a pokračuji na 1,3. Rozměr dna je asi 5 *3 m. Břehy jsou zatím skoro kolmé. Až se dokopu do vámi doporučené hloubky, budu upravovat břehy pro rostliny rákosí na celkový povrch tak asi do průměru 6m. S tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika