Příspěvky uživatele - 232.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásilková zahradnictví, 27.5.2014
Po mé zkušenosti naprosto stejné chování, Předpokládam že to byl Pán Konvička který mi do telefonu nadaval. Nemám k tomu ani co napsat.
Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty, 28.4.2014
Jak jsem říkal. Nestálo mě to nic. Bydlím na vesnici a když má člověk vybavenou garáž a hromady materiálů tak jde všechno. Dvousložkové lepidlo mám možnost mít z práce a každá dílna nebo garáš je vybavena nějakými šrouby. A ty mám taky možnost mít z... celý příspěvek >
Vari DSK-316 r.v. 1991, 13.4.2014
Ahoj, mám Vari DSK-316 a je tam bezkontaktní zapalování ale stalo se to, že cele magneto na krku prasklo a upadlo. Sehnal jsem fungl nové kompletní zapalování s kladivkem. Poraďte mi jaký tam dát předstih a ohtrh.Děkuji
Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty, 13.4.2014
Šrouby jsou zalité v tom plastu toho šasí.je to celý ten spodní plast v jednom kuse i s nadrží. Nový stojí 2300 kč. Tak jsem to celé rozebral, vytáhl motor a to těch otvorů jsem dal nové a delší šrouby protože jsem je posunul blíže k motoru a ty... celý příspěvek >
Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty, 2.4.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, kde sehnat ten boční kryt motorové pily jak se šroubuje lišta? Po pádu se šrouby vytrhly a po přilepení pomohlo dočasně. Děkuji za rady. Jara
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika