Příspěvky uživatele - 124.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průměr hadice k zahradní vodárně, 31.3.2014
Tak jen pro informaci, nakonec jsem tu 1/2" hadici risknul a jsem spokojenej, tlak na konci je v pohodě, tryskou, kterou jsem dostal k hadici dostříknu 5m, což na výše zmíněné aktivity stačí. V každém případě díky za rady
Průměr hadice k zahradní vodárně, 28.3.2014
Díky za odpovědi. Plán je vlastně takový, že tu 20m hadici rozdělím na 10 a 10m, takže většinou bude k vodárně připojena jen jedna 10m část, jen kdybych potřeboval dopravit vodu dál, tak si k ní připojím ještě těch druhých 10m. Ohledně... celý příspěvek >
Průměr hadice k zahradní vodárně, 27.3.2014
Ano, čerpadlo má výstup 1", ale je za ním také 20l tlaková nádoba, takže si myslím, že průtok příliš nezbrzdím (co neprojde do hadice, nateče do nádoby a čerpadlo si může chvíli odpočinout, než klesne tlak..) Jde mi spíše o to, jaký je asi úbytek... celý příspěvek >
Průměr hadice k zahradní vodárně, 27.3.2014
Dobrý den, pořídil jsem si na zahradu do studny s užitkovou vodou malou zahradní vodárnu, jako zdroj vody pro oplachování rukou, zavlažování, mytí auta (bez saponátů) apod. A teď nevím jak silnou hadici si k němu mám pořídit. Myslím že by stačilo 20m... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika