Příspěvky uživatele - 232.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převodovka Tuff Torq K46 vs K62, 3.1.2016
Dobrý den, mám tomu rozumět, že pokud je převodovka dobrá nelze pohnout s traktůrkem (Pokud není odjištěno táhlem).Mám nového starjeta a najeto asi 10mth. Při zajištěném táhlu lze pohnout s tráktůrkem, samozřejmně s potřičným odporem. Je to tak... celý příspěvek >
Hydrostatická převodovka, 23.5.2015
Dobrý den, já mám nový traktůrek a převodovku k46. Při rozjezdu je slyšet šumivý zvuk, jen mám trochu problém, že pokud stojím slyším takové šveholení. mám najeto 3 mth. Je normální, že pokud mám zapnutý pohon -zasunutá páčka pod kolem, lze traktůrek... celý příspěvek >
Zahradní traktor na udržovaný trávník, 16.3.2014
Mám stejný problém a musím jen a jen dávat zapravdu jaké doporučení dostávám.Zahrada k sekání asi 1800m a názory různé. Mám rovinu a stromy jen po dvou krajích. Já asi budu brát xt190hd má mulčování v ceně, je asi předimenzovaný, ale cena v akci... celý příspěvek >
Zahradní traktor Mountfield, 15.3.2014
Nebo koupit xt190hd za 61250kč. To už je traktor.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika