Příspěvky uživatele - 115.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Pinova, 8.3.2014 Obsahuje fotku
Pred mesiacom som v našom Kauflande narazil na novinku- mutáciu odrody Pinova, ktorá ma pred časom lákala k jej pestovaniu. Po ochutnaní plodov moje nadšenie mierne pohaslo. Neviem, či je na vine manipulácia s marketovými plodmi alebo sú všetky... celý příspěvek >
Odrůda Pinova, 8.3.2014
Rád by som sa vyjadril k chuťovým zážitkom p.Petra vo vlákne Breuhahnovo: "Výraznější příchuť je právě to, co mi chybí v podobně sladkých odrůdách, jako je např. Pinova." K tomu sa dá povedať zas iba to isté ako už veľakrát: Čo jeden považuje za... celý příspěvek >
Odroda stolova aj na víno, 8.3.2014
Platovskyj naozaj veľmi skoro dozrieva- na Záhorí skôr ako IO. Výhodou je rezistencia. Pokiaľ p.Marek nemá na Košicku problémy so zimným mrazom a nebojí sa striekať, odporúčam IO, MM, z modrých: Dornfelder, Cabernet Moravia, Zweigeltrebe. Sú to... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 8.3.2014
Páči sa mi príspevok p.Vladislava. Jeho cenné informácie a najmä skúsenosti s pestovaním vo vyšších polohách potvrdzujú, že nie je nevyhnutné v okrajových lokalitách používať iba bujné a na zloženie pôdy menej náročné podpníky, ktoré majú, na druhej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika