Příspěvky uživatele - 132.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkovišeň a choroby?, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte mi někdo, jestli má smysl zachraňovat evidentně nemocnou bobkovišeň a pokud ano, tak jak? Mame ji v květináči na terase, rok se jí vedlo velmi dobře ale ten další jí začly hnědnout listy až jsem jí tu hlavní větev seřízla a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 8.1.2015
To je hodně zajímavá cena. Cena na zahraničních webech je minimálně dvojnásobná za menší počet semen. (nakonec jsem koupil u Thompson&Morgan) Loni jsem měl z Neoseed hybrid Datterino a každá rostlina byla úplně jiná, tak bych měl trochu... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 18.12.2014
Fotky hezké ocenňuji přístup k pěstování. Můj názor ale je, že není nutné dále přidávat příspěvky se stejnými fotkami a textem z google překladače. JK
Septoriová skvrnitost?, 11.7.2014
Toto se mi též objevilo u jedné rostliny v květináči, já to zřejmě přehnal s granulovaným kravským hnojem.
Sladkaja děvočka?, 9.7.2014
Existuje varianta jak získat tato semena s minimálním rizikem, nebo je Sedek jediný producent této odrůdy? Ještě připojím dotaz na pan Mirka; Tomatoberry Garten z Bratislavského presto.sk od Sluise Garden je stejný zdroj semene, který používáte... celý příspěvek >
Lze použít vodu z bazénu na zalévání květin?, 6.3.2014
Myslel jsem tím přípravek Azuro Zima od Mountfieldu, který se tam dává na podzim.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.11.2013
Je možné, že by hostitelem rzi (či jiných plísní) mohl být i tis? Jeden třicetiletý tis mám na zahradě a se rzí a strupovitostí bojuji aniž bych věděl o nějaké jalovci poblíž. Jedna paní povídal, že by to tím být mohlo. Má někdo víc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika