Příspěvky uživatele - 16.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zachráníme ji?, 14.8.2014
Zdravím a podotýkám že 85,- kČ je za test na virus(třeba šarku). Za ESFY je třeba si ještě řádně připlatit 750,- bez daně :<((
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 10.6.2014
uz mam domluveno na SRS analýzu, staví se až budou mít cestu kolem pro vzorek. Je to zdarma.
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 8.6.2014 Obsahuje fotku
omlouvám se, nějak se mi povedlo vyměnit foto meruňky za slívu... tak toto je opravdu vesprima
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, mám na meruňce Vesprima (první rok po výsadbě takto zavinuté listy). zimoval jsem ji v nádobě ve skleníku s několika dalšími stromky z Itálie(2 broskve, 2 slivoně, biricoccolo)  v předjaří jsem zkracoval a blbec jsem... celý příspěvek >
Rajčata Kumoto, 31.5.2014
kumáta ze španělska prodávaná v bile je odrůda black prince vypěstovaná v rusku
Zná to někdo?, 26.5.2014
též podléška jaterník
Stromková růže, 19.3.2014
Díky za rychlou odpověď. A kolik stupňů by na prezimovani bylo ideální? S tím zakopanim kvetinacu to totiz moc nevidím, nechci riskovat, že se poškodí. Třeba by to šlo u babičky ve sklepě, tam je celoročně 6-8 stupňů...?
Stromková růže, 19.3.2014
Dobrý den, Mám taky dvě stromkove růže z Lidlu. Plánuji je zasadit do venkovních kvetinacu. Trochu předčasná otázka, ale jak je mám pak zazimovat? Můžu je i v těch kvetinacich jenom přenést do garaze? Máme tam přes zimu cca 12 stupňů. Nebo bude... celý příspěvek >
Broskvoň vs. jehličňany, 2.3.2014
Chtěla bych zasadit brosvoň na zahradu do místa, od kterého má soused cca 3m vzrostlé borovice. Bude to broskovni vadit?
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 23.11.2013
Vážení, šarka je už dávno tak rozšířená jak na "viditelně" napadených citlivých dřevinách(a může to být i divoká trnka obecná) tak a to je především problém na "bacilonosičích" a to tolerantních dřevinách. Přece nebudete nikoho nutit testoval svoji... celý příspěvek >
Nejlepší slivoně na sušení, 21.9.2013
špatně jsem se vyjádřil s těmi myrobalány-jsou to ty malé žluté a červené co jsou na každé mezi. Nešly od pecky, tak to byla "chirurgie" opravdu jen na pokus jaké budou. Domací švestku máme, ale opravdu ty první plody jsou šarkou tak postižené, že to... celý příspěvek >
Nejlepší slivoně na sušení, 20.9.2013
Dobrý den, máme velmi rádi sušené ovoce, obzvláště švestky. Chtěl bych vysadit nějaké odrůdy co se dobře hodí na sušení a jsou alespoň trochu odolné šarce. Samozřejmě nejlepší je domácí švestka ale šarka řádí a 3/4 plodů jsou znehodnocené. Prosím... celý příspěvek >
Rezistentní višně v České republice, 15.9.2013
Mohu připojit svou zkušenost Blumeriellou s odrůdami Fanal a Královna Hortenzie obě v v prvním roce po výsadbě. Fanal velmi náchylný, přišel o polovinu listů než jsem zasáhl talentem 2x po 14 dnech. Pak se průběh zastavil, stromek obrazil a ještě do... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Včera jsem to už nevydržel a utrhl jsem z venku jednoho Lajka lístek už měl uvadlý stopka zkroucená žlutá skvrna dole také na poklep zněl výborně váha 7.2 kg sladký byl ale ještě by tam mohl chvilku zustat co mě ale udivilo ve vnitřku byl dutý
Melounoviště 2013, 13.7.2013 Obsahuje fotku
já moc ve skleníku nehnojím jednou za 20 dní bud kristalonem nebo granulovaným cereritem akorát hadovky ty hnojím jednou týdně na jaře jsem do skleníku navezl tak 40 cm konského hnoje a nato asi 20 cm hlíny a vyplatilo seto vše tam roste jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika