Příspěvky uživatele - 225.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní sekačka do mírného svahu, 11.5.2015
traktor nemám bohužel kde uskladnit:)
Zahradní sekačka do mírného svahu, 8.5.2015
Na ten otvor jsem se díval, vari má o něco větší, jenom mě vadí že je jednorychlostní, ale tak to asi přežiju
Zahradní sekačka do mírného svahu, 8.5.2015
tak ten mírný svah má tak 25 az 30 stupňů a to mě řekli že u BS hrozí už zadření tak proto jsem se díval po Hondě. Nebyl by teda nějaký tip?
Zahradní sekačka do mírného svahu, 8.5.2015
Dobrý den, prosím Vás potřebuju poradit jakou koupit motorovou rotační sekačku na zahradu cca 1600m2, kde je půlka zahrady do mírného svahu. Bylo mě řečeno že motor honda zvládne větší sklon, tak jsem se díval na tyto dvě sekačky, Vari 590H a... celý příspěvek >
Postrik proti prezimujicim skudcum, 1.5.2015
Zdravím, je to trošku mimo téma, ale chtěl jsem se zeptat, zda li když budu stříkat proti pilatce calypsem, můžu přidat i horizon na monilii, nebo musím každé zvlášť. děkuju za odpověď
Výchovný řez, 21.2.2014
Děkuju Vám za rady, zahrada byla dlouho zanedbávaná a tak se ji snažím nějak zkulturnit. Tak se nezlobte že mám takové dotazy, moc do toho zatím nevidím, ale snažím se:)
Výchovný řez, 21.2.2014
Opěrný kůl i pletivo tam samozřejmě mám, není to vidět, špatně jsem to vyfotil. Korunka už je právě dost vysoko, tak bych nechtěl ty spodní větve odstraňovat kdyby to šlo nějak vyřešit.
Výchovný řez, 21.2.2014 Obsahuje fotku
Mohli by jste mě prosím poradit ještě s tímto stromkem, nevím jestli mám nějaké větve odstranit, nebo jestli stačí jenom pozakracovat.
Výchovný řez, 5.2.2014
Mockrát Vám děkuju za radu.
Výchovný řez, 4.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás o kolik mám po druhé zastřihnout na jaře větve, nerad bych to nějak pokazil, teda jestli už se nestalo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika