Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 10.12.2013
Dobrý večer. Mám také několik podnoží A2 a pro ty jsem také použil hloubku klece 30 cm. Za tím stroky rostou a krásně kvetou, jenže loni květy, sežehl je mráz a letos pršelo a pršelo.  Počítejte s tím že králičí letivo se časem rozloří a... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 3.12.2013
Dobrý večer. Z mé zkušenosti vím, že zákazníkovi je naprosto jedno zda nástroj je z ocele č. XYZ nebo ocele ABC. Podstatné je aby nástroj byl dobře ukován, tepelně zpracován a tím pádem dobře slolužil. Nedovedu si představit že bych vyrobil řezbářdké... celý příspěvek >
Materiál na drenáž do květináče pro borůvky, 2.12.2013
Dobrý večer. Mojí předřečníci mají naprostou pravdu. Nedělejte z toho vědu, stačí jako drenáž dřevní štěpka a na to lesní hrabanka. Funguje to. Zdeněk 
Ošetřování, ochrana meruněk, 2.12.2013
Dobrý večer. U nás nerostou meruňky a obtížně třešně 800 m.n.m. kraj mrazové kotliny. Letos jsem použil mlžení u rozkvetlých třešní Karešova a Regina. Mohu konstatovat, že se tato metoda osvědčila. Vodu máme z vrtu hlubokého 16 m o teplotě 5 až... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 29.11.2013
Dobrý večer. Děkuji.  Zdeněk
Pěstování na balkóně, 28.11.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka
Pěstování na balkóně, 28.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Letos jsem zkoušel na jižní straně pěstovat v bonsaj miskách hlávkový salát. Krásně roste a o vánocích bude na stole. Hory 800 m.n.m. Zdeněk
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 28.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Múj koníček mne nyní již živí a tím je stavba řezbářského nářadí. Sám také trošku řezbařím. Na nožich je rozhodující jaká ocel je použita a jak je tepelně zpracovaná/kalení, popouštění atd./ Dále je velice důležité jaký úhel... celý příspěvek >
Smrk omorika, 26.11.2013
Dobrý večer. Pro takový vánoční stromeček vnesený do tepla domu i s květináčem v dobrém zdravotním stavu je jako by Vás někdo postavil do vytopené sauny na stejnou dobu jako ten nebohý stromeček. Zdeněk
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 23.11.2013
Dobrý večer. Podpora růstu mechů - stín, chudo a nehostinno. Zdeněk 
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 21.11.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka mechů
Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 21.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Konečně rozumné slovo. Když se daří mechům tak proč je likvidovat jsou opravdu krásné a nemáročné. Jak napsal předřečník netřeba kosit trávu. Zdeněk 
Skladování cibule a česneku, 21.10.2013
Dobrý večer. Sklizený česnek oloupejte a umelte na mlýnku. Potom přidejte sůl 1: 1 a dejte do skelniček s víčkem. Takto konzervovaná pasta vám vydrží do nového česneku . Cibule je třeba řádně usušit - až se zatáhnou krčky, potom ji uložte... celý příspěvek >
Pochlubte se květinami, 12.10.2013
Dobrý večer. Nějak mi utekl váš příspěvek. Zahrada je stále ve výstavbě a jednotlivé fotky jsou z různých koutů. Jako jeden celek na jedné fotce to technicky nelze vyfotit.  Můžeme také pohovořit co a jak udělat aby to rostlo. ... celý příspěvek >
Cena založení skalky v zahradě, 11.10.2013
Dobrý večer. Já tu skalku nezalévám. Jsou tam jenom netřesky , delospermy . Ty snáší a vyžadují sluníčko i sucho potom kvetou. Jeřáb je na zkoušku, ale ten také snáší sucho. Je fakt, že bydlím v 800m.n.m.   Zdeněk
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika