Příspěvky uživatele - 41.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený skleník, 29.12.2013
Pred cca 4 roky jsem si koupil  obloukový skleník od firmy Korbel (typ oblouk) z polykarbonatu za cca 20.000,-. Nic moc kvalita, na amaterske pestovani zeleniny dostacujici (zatim prezil vsechny vichry, na zimu popr. pred letni vichrici... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
S prichodem jara prijdou i optimistictejsi myslenky a nalada. Takze nic neprodavat ani nepronajimat. A na deti je obcas vhodne ci nutne "zvysit hlas", jenom jim to do zivota prospeje, kdyz budou primerene pomahat na zahrade. J.R.
Nove odrody Sliviek, 29.12.2013
Cca pred rokem zde byla diskuze na tema "Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky" - termin prodeje stromku byl stanoven na jaro 2014. Dival jsem se na stranky prodejce - "nie je stanovený termín predaja". Takze asi z cely... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 29.12.2013
To je mozne, lepsi si koupit u velkopestitele a v supermarketu vybirat obezretne. Ale Jonagoredy od Ceskeho Brodu byly velmi pekne (jeste mam krabicku). Popravde receno, videl jsem je v supermarektu poprve (v kartonovych... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 29.12.2013
Supermarketů je vice typu, nekde jsou jablka draha. Jsouc setrny nakupuji v takovem, kde je cena jablek primerena. V soucasne dobe cini 29.90 (ale vcera jsem koupil Gloster za 25.90) a nekdy se daji koupit pekna jablka. Pred dvema tydny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika