Příspěvky uživatele - 227.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi v půdě chybí, že mi toho tolik hnije?, 24.9.2014
Možno tie choroby prišli s globalizáciou. Aagrochemikálie vyrába len zopár najsilnejších hráčov na trhu a tak si pomôžu aj vývojom odolnejších chorôb. Peniaze na to majú a mnohonásobne sa im vrátia.
Merunka Radka, 29.12.2013
Prečítal som si všetky príspevky k Radke pán Petr verím že je chuťovo veľmi dobrá, to vymŕzanie má aj kladnú stránku aspoň  sa nemusí robiť prebierka plodov a plody sú potom vačšie. Jano
Orangered, 29.12.2013
Ďakujem Vám pán Stano za zhodnotenie odolnosti Orangeredu. Jano
Vari oska, 13.12.2013
ak to bola oska v prevodovke tak prevody a hlavne kolesa v prevodovke mozu byt poskodene zub vtlaceny do zubu a tato vzniknuta vola sposobuje hluk popripade bolo poskodene tym tlakom aj osadenie v prevodoch
DSK317 - repase, 1.11.2013
dik za radu nasiel som
Kuresia, Orangered, 21.6.2013
Ďakujem Vám za odpoveď na moj dotaz, ak uvažujete o inej odrode namiesto ORANGEREDU kúpte si odrodu BERGERON, je neskoršia, u mňa na severozápade Slovenska okolie Bytče dozrieva po 1.8. ale rodí pravidelne a hlavne kvitne neskoro a je... celý příspěvek >
Kioto glejotok, 2.11.2012
Ďakujem Vám za rady, skúsim to teda na jar urezať.Som v nadmorskej výške 300 m.n.m, stredné Považie, ílovitá zemina, darí sa tu broskyniam.V roku 2010 mi skoro uhynula na dierkovitosť listov, vtedy som ju striekal Baycorom, Horizonom,nič nezaberalo... celý příspěvek >
Osázení hlubokého jezírka, 13.7.2012
Pre lekná hĺbka 120 cm nie je žiadny problem. Ja mám lekná zasadené v bedničkách, hĺbka vody cca 130 cm. V prvom roku po vysadení kvitli len jednotlivo, v druhom roku sa bohato rozrástli a pekne kvitnú.  Paľo
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika