Příspěvky uživatele - 45.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 13.12.2013
Podle čeho soudíte, že zrovna Pubert je profi? Cena nemusí vypovídat o kvalitě. Máte pravdu v tom, že ližiny nejsou nic převratného, ale domnívám se, že VARI u F-550 použilo něco ohnutého, co zdánlivě připomíná ližinu, ale ve smyslu vodicího... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 30.11.2013
Vážený pane Melago, můžete definovat "profi nasazení" stroje? Týden má 40 pracovních hodin. Ten stroj vydrží mnohem víc. Ten sousedův má najetou dobrou stovku, brousil akorát 2x nůž a doléval jenom benzín. Na jaře si ho jdu... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.11.2013
Ty mám také a nedám na ně dopustit. J.S. PS: V půdě, která se lepí víc, než je zdrávo, jsou nenahraditelné.
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.11.2013
Ano vodící ostruha je nepřekonatelná, někde jsem zaslechl, že ten ohnutý kus tyče mají nějak právně chráněný. Ten člověk, který to vymyslel by měl dostat metál... i když v dnešní době jsou lepší peníze teda :) Hlavně aby nedopadl jako ten Rus, co... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 29.11.2013
Vážený pane "hoste - xxx.xxx.9.2", můžete mi vysvětlit Vaší změnu názoru týkající se uložení nože? Dne 7.8.2012 20:02 jste napsal: "Bravíčko... má sakra dobře řešené sečení - tak dobře chráněnou hřídel proti namotávání trávy nad nožem... celý příspěvek >
Vari Hurricane F-550 - vyžínač křovin, 17.11.2013
Má ho doma můj soused a mě ho občas půjčí... :-) volně položené stavební zbytky (jak je to hezky popsáno v návodu) poškodí maximálné ostří na noži, pokud trefítel překlad, tak motor samozřejmě zdechne, na to ten stroj už opravdu nemá. Pokud si ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika