Příspěvky uživatele - 227.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 7.1.2014
Prvé roky neriešim, manželov starý otec, ktorý zomrel mladý sa posnažil a teraz len vidím, aký bol excelentný ovocinár.Lenže zásluhou doby sa rodinné vedomosti bez pôdy nejako stratili.Lenže predpokladám, že stromy budu končiť a začali čerešne, vlani... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 26.12.2013
Pán Petr, suchá škvrnitosť ma až tak netrápi, dá sa liečiť postrekmi, horšie choroby sú šárka a monilióza, ja mám silnú moniliózu na Zelenej ringlote, tá je extrémne náchylná na moniliózu nezaberajú už na ňu ani pravidelné postreky, každý rok na... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 26.12.2013
Pán Petr Vy uvádzate zrenie ORANGEREDU -12 dní pred VELKOPAVLOVICKOU ja som čítal že je to -8 dní, ale vždy je to dozrievanie ORANGEREDU medzi LESKOROU a VELKOPAVLOVICKOU, ORANGERED je údajne veľmi chutná marhuľa. Jano
Čistenie filtracie po sezóne, 19.11.2013
Ma niekto vyskusane co urobi naolejovane cerpadlo s vodou a rybami?
Strojek na uzavírání konzerv, 17.11.2013
Robil som v konzervarni ako student brigadnik za hlbokeho totaca. Ziadne autoklavy, kade s vodou, do ktoreho sa konzzervy ponorili a varili.
Hotové zelí, 17.11.2013
...vsetko je vec subjektivnej chuti. Pre mna je dokvasena kapusta a moc kysla kapusta to najlepsie co moze byt. Take pseudovyrobky ako sa obcas predavaju a dorabaju mozno octom a co ja viem cim este, to je o nicom.
Topaz, 16.11.2013
Ja mám Rubinolu naštepenú od roku 2010 pán Petr tento rok bola druhá úroda, tiež mi veľmi chutí, Rubín mám tiež naštepený na jednom konári od roku 2010 tento rok bola prvá úroda. Topaz by som chcel samostatný strom ale už... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 16.11.2013
Ma niekto pozitivnu skusenost s pouzitim mocoviny do kompostu? Moze sa pouzit aj v podobe granuliek, ale musi sa pouzit ako roztok?
Pivoňka, 15.11.2013
Myslite, že ešte môžem zasadiť pivonky?Alebo mám hľuzy nejako uskladniť do jari? ako?Dakujem.N.K.
Napadení hrušní, 21.9.2013
Niektoré odrody hrušiek sú citlivejšie na hrdzu hruškovú niektoré ju tolerujú a rodia normálne tak ako je s niektorými odrodami sliviek pri šárke, ja mám napríklad dve hrušky Konferencie a jednu Lucasovu. Konferencie som vďaka hrdzi... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 21.9.2013
Každá huba má rada okrem vlhka aj teplo a keďže v týždni bolo chladno u nás cez deň len od 10 do 12 stupňov tak nemá predpoklady na šírenie, iné je to v dusnom a vlhkom lete.Jano
Do akého priemeru odporúčate Dolmar 420 SC, 8.3.2013
Chcem sa spýtať na dolrmar 420 SC a do akého priemeru ju odporúčate s ktorým nebude mať problém prerezeť a zároveň sa nebude trápiť. Rozmýšlam o kúpe tej píly.
Solo v Mountfielde, 20.2.2013
Bol som včera v MTF a chcel som si kúpiť pílu Solo 681 (cena 558,25 €) nemali ju však skladom, predajca mi povedal že mi ju ani nevie objedanť, predpokladám že sa ju bude snažiť stiahnuť z nejakej inej predajne. Za cenu 1015,- €, ktorá je uvedaná ako... celý příspěvek >
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 20.2.2013
OM 962 som kúpil za 370,- €, jediná nevýhoda je väčšia spotreba. Ďalším problem, ktorý vidím je lišta 45 cm, pri ťažbe v tvrdom dreve, už píla nestáči.  S lištou 40 cm reže píla v pohode. Na ťažbu v silnejším DB nad 3m3 treba už niečo... celý příspěvek >
Kioto glejotok, 28.10.2012
Dobrý večer, mám trojročnú marhuľu KIOTO, na podpníku Montclar, ešte nerodila, v máji som na nej odrezal suchý kostrový konár pretože som na kmeni pri ňom zistil glejotok, ten konár som neodrezal celý, nechal som z kmeňa trčať asi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika