Příspěvky uživatele - 178.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění řetězu od smůly apod, 4.4.2014
Zdravím, čím čistit řetez na pile od bordelu a smůly?
Náhrada za HQ 435e, 2.12.2013
Zdravim, ted jsem o vikendu rezal nejake suche drevo (briza, dub) a byl to tedy docela problem, rezu ve vyrobene koze (naskladana polena 40cm sirky, vyska 100cm) hromadne, tedy jeden rez cca 10 polen najednou. Po serizeni v servisu mi HQ 435e... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 12.11.2013
Dobrý den,  děkuji všem za příspěvky a doufám, že ještě nějaké budou :) V první řadě bych chtěl napsat, že o pilu se starám tak jak servisák v HQ řekl a ještě co jsem načetl na tomto fóru. Tedy řetěz stále ostrý, přetáhnu jej po každé... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
To není zrovna rada, kterou bych potřeboval. Pořezal jsem teď cca 20kubíků a vše v pořádku. Mám prozatím tuto pilu a časem asi bude silnější, protože mě práce se dřevem baví a je to pro mne koníček jak se odreagovat od práce v... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Díky za odkaz, toto vlákno jsem četl. Bohužel jsem se nedočetl, kde najít nějaké testy ochranných obleků a bot... dosti mne znervózňuje video na youtube, kde zkoušejí proříznout protipořezovou botu a to jednu s ocelovou a jednu s umělohmotnou... celý příspěvek >
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Zdravím,  koupil jsem si první pilu HQ 435e, což mi prozatím stačí na měkké dřevo, časem bych rád zašel do lesa na pořezávky (čištění) - ne klasické kácení. Protože mám respekt před stroji, které mohou ublížit, tak bych se rád chránil a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika