Příspěvky uživatele - 132.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vylamování květů u mladých stromků, 2.6.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak dlouho vylamovat květy u mladých stromků?Mám takový pocit ze jsem někde četl první dva nebo tři roky.Letos jsem zasadil 10 stromků (Red Haven, Fairhaven,Cresthaven, Sunhaven,Suncrest, Harbinger,Favorita... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
Omlouvám se, že jsem patrně nevhodně umístnila můj příspěvek s napadenými listy rajčat. Chtěla jsem jen poukázat na to, že to co má teď terezec na listech melounů, jsem já měla už na přísadách rajčat a jak se to vyvinulo do teď. Myslím si, že jak u... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 30.5.2013 Obsahuje fotku
Přikládám fota přísad rajčat s poškozenými listy, dle mého názoru,  stejnou chorobou. Že by už septoriová skvrnitost? Vyskytlo se mi to u odrůdy Goldkrone z kupovaných semen. Přemýšlím, zda je mám zlikvidovat celé, mám jen 4 kusy, zatím jsem je... celý příspěvek >
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
a posledni, ten vypadá že se z toho pomalu dostává
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
třetí
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
druhý stromek
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu.Na jaře jsem vysadil 5 stromků meruněk.Poctivě jsem stříkal 2 x horizonem před a po květu, asi před týdnem jsem použil Baycor a k tomu jsem dal 2 x Calypso a jednou Vermitec proti škúdcům plus 2 x výživu Sampi ale 4 z 5... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 12.5.2013 Obsahuje fotku
Jednu Děvočku a Tomatoberry mám v květináči (vysazeny koncem dubna), další vysazeny ke chráněné zdi spolu s Kumatem a Mini San Marzanem 1.května, ostatní čekají na výsadbu na pole. Semínka jsem vysévala 14.3., po měsíci jsem je přemístila i s kelímky... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 12.5.2013 Obsahuje fotku
Konečně přikládám fotku ze včerejška, možná někoho zlákám k pěstování v příštím roce, už se nemůžu dočkat, jak budou chutnat.
Jahodnik, 4.3.2013
K dnešnímu dni je stav takový: z Grandianu vyklíčilo pouze 1 semínko, rostlinka se držela jenom jeden týden, z Rujany mám pouze 3 rostlinky, které mají tak 1 cm. Myslím si, že víc jich už ani nebude a budu ráda, když vůbec vydrží. Moje zkušenost s... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 28.2.2013 Obsahuje fotku
A co tak použít přepravky přímo od jogurtů? Sice papírové, ale jednu sezónu by mohly vydržet.
Kysané zelí, 14.2.2013 Obsahuje fotku
Já už roky dělám kysané zelí do velkých zavařovacích sklenic. Zelí kupuju u nás od zemědělce, který ho pěstuje ve velkém. Na 1 kg zelí dám 20 g soli a něco málo kmínu. Nacpu do sklenic, šťávu případně doleju a nahoře nechám asi 2 cm volné a... celý příspěvek >
Jahodnik, 11.2.2013
28. ledna jsem vysela semínka jahodníku Grandian F1 (14 ks) - zatím nic a 30. ledna jsem vysela Rujanu - od včera zjištěné miniaturní rostlinky asi 5 ks (vysetých bylo aspoň 200 semínek -skoro celý sáček). Obojí pěstováno na okenním parapetu při... celý příspěvek >
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 6.2.2013
Chtěla bych to vyzkoušet, uvidíme jaké bude počasí, ale i tak budu pro jistotu předpěstovávat jako doposud doma za oknem.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 6.2.2013
Letos jsem si pořídila pařeniště z polykarbonátu 1,5x0,6x0,6 m. Chtěla bych v něm zkusit vypěstovat přísady (sazenice) rajčat. Někdo radil výsev doma začátkem března, pak přepikýrovat začátkem dubna do skleníku (já bych použila pařeniště) nebo přímý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika