Příspěvky uživatele - 226.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvalka s tmavočervenými listy, 16.10.2013
Momentálně je rozchodník to jediné, co mne také v daném případě napadá. Asi by se jednalo o Sedum telephium (Hylotelephium) Matrona, vyhledal jsem ještě Purple Emperor nebo Blackjack. Rozchodník je samozřejmě víceméně do suché půdy. Červenolistou... celý příspěvek >
Ořezávání větví stromů, 16.10.2013
Pozor. Smísily se tu dva dotazy. V případě zmíněných jasanů reagujete na 6 let starý dotaz (takže trochu "vyčpělá" situace).. V případě aktuálního dotazu v podstatě souhlasím s Lídou: nejlépe písemně - doporučeným dopisem nebo přes podatelnu -... celý příspěvek >
Identifikace listnatého stromu, 16.10.2013
Dobrý večer.  Já se přidávám k Mičurincovi. A nějaké podrobnosti jsou i tady na starších vláknech diskusního fóra - občas se tu dotaz na určení těchto plodů již objevil. Pokud chcete, vyhledejte si je. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika