Příspěvky uživatele - 59.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kompresor gude 400/10/50, 10.9.2013
Ahoj chcel by som neaky takyto kompresor. Chcem sa opytat ci ho niekto ma a ake ma skusenosti popripade inu znacku. Da sa kupit cca od 231€ + postovne. Myslim si ze je to celkom dobry pomer cena a parametre - dufam ze aj kvalita. Dakujem za vase rady... celý příspěvek >
Stihl ms180 nestartuje, 7.9.2013
Husqvarna neobjavila patent, ale vsetci tu chvalia len stihl a dolmar. Ja som ju mal a neni sa cim chvalit. Kde ke ta povestna kvalita? Ludia tu pisu ako k modle a ostatne zatracuju, ale neni vsetko pravda co je pisane na nete.
Stihl ms180 nestartuje, 5.9.2013
Proste stihl. Ja som mal nieco podobne a vyriesila to az nova husqvarna a je pokoj.
Čističe ploch Kärcher - zkušenosti, 18.7.2013
Ahoj skusal som t 400 a mozem len doporucit. Zamkovu to vycistilo perfektne a vytrhalo aj mach. Vyzera ako prave polozena a mam model hd5/15. Potom sme to skussli s T 5530 a to už tak pekne necistilo. Je tam potrebna silna vapka
Husqvarna 560 XP, 8.6.2013
Ahoj. Idem nahradiť moju 357 XP presne za 560 XP a podľa toho čo viem to bude presne pila pre mňa a verím, ze ma nesklame. Uz som mal 3 hq. A vsetke slapali na 1000 %.
Rotačná tryska na wapku, 20.5.2013
Zdravím. Kúpil som wapku kärcher hd 5/15 a je tam aj rotačná tryska. A neviem kde by som ju používal, lebo sa mi zda tlak vody až veľmi silný na umývanie auta. Napíšte mi načo by som ju mobol používať aby som to nezničil. Ďakujem Ján.
Vysokotlaký čistič, 11.5.2013
Zdravím chcem sa opýtať či ma niekto skusenosti s Kärcher hd 5/15. Alebo ak mate niečo podobné. Dakujem. Martin
Tlakový čistič Kärcher K 2.21M Car Kit, 8.5.2013
zdravim. doporucujem pouzivat cca 15 min inac sa prehreje a casom prestane tesnit a ist. V navode to pisane neni ale toto je moja skusenost. kym je v zaruke ok ale po nej smola. a uz som tak videl viac tychto lacnejsich strojov. prijemne umyvanie.
Řetěz Husqvarna nebo Oregon, 28.4.2013
Ja pouzivam retaze stihl na husgvarnu, lebo su lacnejsie ako v predajni husg.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 11.10.2012
No v prvom rade ložisko nesmie byť magnetické a vy ste ho zmagnetyzoval.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 11.10.2012
Opýš si typ ložiska, alebo podľa rozmerov a kúp nové. Lozisko stojí cca 100 kč. No a ak nehučia tak sa ich ani nechytaj. Keď išli 10 rokov načo do nich rypať. A ložisko sa nijako neopravujé a ani sa do neho nezasahuje. A,, nepočúvaj tie spostosti čo... celý příspěvek >
Oleo mac 947 - pridreny pist, 20.5.2012
A ešte doplním, že treba liať olej do benzínu.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 2.5.2012
Však stator je hlinikovy a dobre odvadza teplo. V praci mame elektromotory ktore pracuju 24 hod. v kuse a pod veľkou zatazou a nic im neni a ku nim sa neda ani ruka prilozit. Nech je ten motor aj prvotriedna cina je dobry a ja sa vobec o motor... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 1.5.2012
Moja skusenost je 10 retazi hned po sebe a motoru sa noc nestalo. Bezne si brusim retaze naraz po 7-8. A hlavne kym bola v zaruke. V navode neni nic o maximalnom brusenu a nehat vychladnut. Brusit s usmevom.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika