Příspěvky uživatele - 96.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak je to za rostlinu?, 10.9.2013
Všem moc děkuji, ano je to určitě zmiňovaný zvonek. Nedostal šanci vykvést a tak jsme ho nepoznali. Snažím se ho vyplít už celkem dlouho, ale asi budu muset ten zbytek dorazit lokálně nějakým herbicidem. Zná někdo nějaký osvědčený herbicid, který... celý příspěvek >
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
a kořen
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
celá rostlina
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
Poradí mi prosím někdo, co je tato rostlina zač? Máme to v trvalkovém záhoně již řadu let. Mamka se to marně pokoušela vyplet, ale vždy se to znovu objevilo. Po důkladnějším zásahu jsem zjistila, že je to vrostlé v kořenech růže, má to ztlustlé bílé... celý příspěvek >
Bazen Orlando, 8.6.2012
Mám částečně zapuštěn (cca 1/2 výšky) bazén orlando 4,6m už 6let a při výměně bazénové folie nebyla vidět nikde ani stopa po korozi. Kolem stěn mám nopovou folii kvůli odvětrávání a k folii nahrnutou hlínu (až po napuštění bazénu). Dno je pouze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika