Příspěvky uživatele - 210.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zatravňovací dlažba, 9.5.2014
Pippine, nezaměňuji a neoslovuji v imperativech, a dokonce vím,  jaký je rozdíl mezi zatravňovací a zámkovou Pavel
Zatravňovací dlažba, 9.5.2014
Je mi líto, ale nestačí dát dlažbu do hlíny. Primárně stavíte příjezdovou cestu asi pro osobní auto? tak musíte vykopat na hloubku - tloušťka dlažby a ještě -10 cm na tzv "kufr" ze štěrku. Nasypat štěrk nejlépe 16/22 mm to je frakce 16-22 mm, v... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 6.5.2014
asi je to počasím (teplou zimou) já jsem taky stříkal a asi marně, chodím po zahradě a kapsy mám nadité broskvovým lupením, jednu broskev jsem zapomněl stříknout a není ani horší ani lepší než ty ošetřené všechny jsou letos stejně chycené... celý příspěvek >
Nejlepsi traktor na seceni, 28.8.2013
Moje zkušenost; po šesti letech ucpaný karburátor u ruční samojízdné sekačky Honda díky biosložce, prý neopravitelný, nový stál 8500,- Ká a v servisu Honda nebylo úplně nejlepší jednání ze strany servisu. |Stroje Honda považuji za nejlepší, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika