Příspěvky uživatele - 196.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Názvy rostlin a keřů, 7.3.2015
Děkuji za rady.
Názvy rostlin a keřů, 3.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás, co je to za druh vrby? A na druhé fotce je to červotoč??  Jak se proti němu bránit? Dá se vrba zachránit a jak? Některé menší keříky byly totálně provrtané. Děkuji za odpovědi:-)
Názvy rostlin a keřů, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám tady dalších pár fotek k označení. Něco je ještě z předchozího roku. Foto číslo 12 je asi nějaká houba - plíseň?? Stromy, stromky a keře na kterých jsem ji viděl jsou jako by v docela špatném stavu. Potom fotka č. 13 to jsem viděl u... celý příspěvek >
Názvy rostlin a keřů, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Děkuji za označení (byl jsem mimo tak to nešlo dřív). Podívejte co se mi stalo po kontaktu s pelyňkem:-) nejdřív strašná rýma a násleně fleky na místech kde jsem se ho dotkl (ruce, nohy)... naštěstí to do druhého dne odeznělo. Ve skutečnosti to bylo... celý příspěvek >
Názvy rostlin a keřů, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám tady zase pár nových rostlinek k určení.
Názvy rostlin a keřů, 22.7.2013
Já zírám:-) pane Josef vy jste hlava! Takové znalosti... obdivuji takové lidi. Děkuji vám moc (i ostatním) za váš drahocený čas, moc jste mi pomohli....jezdím dost na kole a začínám se zajímat co to vlastně kolem mě roste... určitě sem v brzké... celý příspěvek >
Názvy rostlin a keřů, 21.7.2013
jé to byla rychlost:-) děkuji moc. v odkaze toho mám víc...
Názvy rostlin a keřů, 21.7.2013
Dobrý den, "potřebuji pomoc" v pojmenování rostlin a keřů. ...možná i plevelů:-) Předem děkuji. Fotografie
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika