Příspěvky uživatele - 109.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maso jíž ze začátku černé, 1.12.2014
díky moc za radu :)
Maso jíž ze začátku černé, 1.12.2014
dobrý den chtěl bych se zeptap jsem začátečník a udelal jsem si dřevenou udírnu o víkendu jsem zkoušel poprve udit a tak jsem začal jenomže po chvilce maso zčernalo nebylo žadne dozlatova atak ale černé neví prosím někdo čím by to mohlo být muze to... celý příspěvek >
Něco navrtává brambory, 15.8.2013
Pro Markétu-zcela jistě brambory navrtávají larvy kováříků-drátovci.Vyskytují se v hojném množství v půdě, která byla zpracována po travnatém pozemku.Pro zahrádkářské pěstování není povolen žádný ochranný prostředek.Proto pozemek, do kterého budete... celý příspěvek >
Svilušky ve skleníku, 10.2.2013
Vážená paní, pokud nemáte skleník osázený, zapalte několik sirných knotů, nechte skleník uzavřený a vyvětrejte po 24hod.Protože se svilušky mohou zdržovat i v zemině, tuto posypte dusíkatým vápnem, které zapravíte do zeminy a zalijete vodou.Je dobré... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika