Příspěvky uživatele - 44.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinohradnicke broskvone, 11.11.2013
Nejsem sice vinař, ale myslím si, že je to nesmysl. Hlavní choroby, které běžně ohrožují révu vinnou nijak nesouvisí s broskvoněmi a na broskvoních se nijak neprojevují. Ten dřívější důvod výsadby do vinohradů bych spatřoval jinde, například: roste... celý příspěvek >
Vinohradnicke broskvone, 11.11.2013
Pane Rostislavíku, napsal jste: ..."ale jen jeho hybrid.,s podobnými, nikoli stejnými znaky, tak jako v případě broskve vypěstované z jádra". Když tady před časem probíhala diskuse o vlastnostech Moravské jaderničky, byl jsem kýmsi vehementně... celý příspěvek >
Vinohradnicke broskvone, 11.11.2013
Mně by velmi zajímalo, jestli ony "bájné" Vinohradnické broskvoně jsou opravdickou uznávanou broskvovou odrůdou (například něco jako je mezi jablky Jadernička moravská), a nebo se jedná jen o prachobyčejné broskvoňové bělomasé semenáče, čili pláňata... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 31.10.2013
Včera mi dorazila zásilka se dvěma objednanými Lipnickými švestkami. Oba jednoleté štěpovance byly v krabici pečlivě zabalené, celá spodní část stromků (větší část kmínku s kořeny) uložena v igelitovém pytli s vloženou hromádkou vlhkých pilin proti... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 23.10.2013
Pane kamo, nerad bych maloval čerta na zeď, ale skoro to vypadá na nějakou podnož. Ušlechtilou odrůdu mi to moc nepřipomíná. Hrozny jsou malinké, listy celokrajové, zraje to pozdě...  Ale možná se pletu. Napište prosím, jak jste k ní přišel... celý příspěvek >
Žloutne mi můj nejhezčí strom, 23.10.2013
Myslím si, že vrchní zálivka je vhodnější, rostlina by neměla dlouhodobě stát ve vodě, či přemokřeném substrátu, zvláště pokud ji přezimujeme v chladné místnosti - hrozí hnití kořenů. Zaléváme s intenzitou přizpůsobenou odparné schopnosti rostliny.... celý příspěvek >
Žádané vlastnosti slivek, švestek, 23.10.2013
Já si myslím, že málokdo je spokojen s kolekcí odrůd, které má na své zahradě. Je to míněno v tom smyslu, že většina z nás tuší, že existují ještě lepší, kvalitnější odrůdy, než ty, které nám zrovna rostou u domu a tudíž po nich i usilovně... celý příspěvek >
Kdy a čím hnojit, 23.10.2013
Inu, to pocukrování vaší vinice kravskými granulemi jste si zdůvodnil náramně, máte to opravdu promyšlené.  A o to vlastně jde, aby byl dotyčný spokojen, jak dobře to dělá. Aby mu jeho práce přinášela radost a potěšení. Takže v daném případě i... celý příspěvek >
Nektarinka nechce dozrieť, 22.10.2013
Vzhledem k nedostatečné vzájemní vzdálenosti obou stromků (broskev - nektarinka), kterou odhaduji na méně než 1m, bych se nepouštěl do přeočkování na tomto stanovišti. Buď bych oba stromky rozesadil a nebo spíše pozdně plodící nektarinku vyhodil a... celý příspěvek >
Nová odrůda broskvoně, 22.10.2013
Na téma marketových preferencí už tady před časem jistá diskuse proběhla. Marketové preference jsou jiné, než preference konzumentovy , či preference drobného pěstitele. Bohužel, velkopěstitelé, kteří prodávají své ovoce do velkobchodních sítí, musí... celý příspěvek >
Kdy a čím hnojit, 21.10.2013
Děkuji vám pane Paľo za odpověď na můj dotaz, byť jste ji umístil do jiného příspěvku výše. Dle vaší informace jste použil hnojivo s následujícími parametry, cituji návod: Kravský hnůj (výrobce Forestina Stř. Hoštice) Kravský hnůj je čistě... celý příspěvek >
Black Magic, 14.10.2013
Z toho jejich nového webu jsem se mj. dověděl, že rozšířili sortiment, neboť začali s prodejem vín. Nabízejí "bílá vína stolní", "růžová vína", "modrá vína". Například stolní víno z Vostorgu, to musí být určitě pochoutka. Mirku, máte konkurenci,... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 7.10.2013
Zdar Honzo, tak budeme dva pokusní králíci za 590,- Kč. Tož, sranda mosí byt i kdyby na chleba nebylo.  (PS:  mně přišel potvrzovací E-mail obratem).
Lipnická švestka, 7.10.2013
Ačkoli jsem konzervativní člověk a nikdy ze zásady nekupuji zajíce v pytli, když si představím, že budu 2-3 roky čekat, než se někomu, kdo se obětuje a koupí to, urodí první švestka a on zde laskavě podá hlášení o výsledku a pak ještě případně čekat... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 7.10.2013
Což o to, staré keře umí vyrašit ze země i po několika letech, ale u mladých keřů se mi to bohužel zatím nikdy nestalo. (Ale možná jsem byl příliš netrpělivý). Vhodnou ochranou před vymrznutím je nakopčení hliněného růvku (kopečku) k patě keře. Čím... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika