Příspěvky uživatele - 42.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na rajčatech, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Listy z druhé strany...
Plíseň na rajčatech, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den už od července bojuji s touhle plísní stříkala jsem dvakrát.. Myslela sem si že je to septirova skvrnitost rajčete koupila jsme na to postřik a nepomohlo to nevíte co by se stím dalo dělat? děkuji za odpovědi :)
Špatné papriky, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den nevíte co se mi děje z paprikama? Jsou nakousané u stopky gumové.. Poraď te :/
Pěstování letniček na sušení, 9.8.2013
Pane Martine sice se zpožděním ale snad vám to pomůže.. Já hnojím letničky granulovaným hnojem.. Také letnbičky potřebují hodně slunce slaměnky a statice každý rok poředpěstovávám.. Žádné herbicidy a ostatní látky nepouživám zatím sem nezaznamenala... celý příspěvek >
Dušičkové věnce, 9.8.2013
Přidávám se k vám také studuji na zahradnické škole a co vidim v zahradnictví nebo v květinářství to jsou hrůzy za všechny prachy sama dělám věnce pro pár lidí a jak si je vychvalují.. Na vánoce jsem viděla jenom slaměnou podložku tri svíčky a dvě... celý příspěvek >
Kosatec - uskladnění, 9.8.2013
Dobrý den mám menší dotaz.. Letos chci trochu předělat zahradu a po celé zahradě máme kosatce a chtěla jsem se zeptat jestli je mohu dát třeba na dva měsíce do bedýnky a po rekonstrukci je zase dám do země-? A nebo máte jiný nápad? děkuji :)
Roundap, 5.8.2013
Chtěla bych se zeptat pokud nastříkám roundap třeba kolem nějakého keře.. A přípravek mi stříkne na jeden list o toho keře zahubí mi ho? děkujin za odpověď :)
Žluté skvrnky na listech cukety, 29.6.2013
To samé mám na rajčatech.. Taky netuším co by to mohlo bejt :(
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 2.5.2013
Ono když je vysadíte v únoru a dáte je do vytápěnýho skleníku a postupem času je hezky a hnojíte je tak oni vyrostou..
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 27.4.2013
Vždyt obrostou.. nevim jak chcete sázet 2metry vysoké rajčata co nejhloběji..
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 25.4.2013
Dobrý den chtěla sem se zeptat.. přerosli mi rajčata o trochu vic mohla bych je v pulce ušmiknout-?  některá už jdou do květu nebude to vadit?
Buráky - podzemnice olejná - arašidy, 1.4.2013
Také jsem si koupila od Semo podzemnici vysela jsem 8 semínek a vyklíčilomi jich 6-7 takže já jsem spokojená :)
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 31.3.2013
Chtěla bych se zeptat jestli můžu pohnojit asi 7 týdnu staré sazenice rajčat, mám ve sklepě granulovaný myslím krávský hnuj tak mě tak napadlo až je budu přesazovat do kelímku jestli mohu dát na dně pár granulek.. Nespálí to sazencie? děkuji za... celý příspěvek >
Jaká rajčata na šopák do květináče, 30.3.2013
Podle mě do šopáku klidně obyčejnou odrůdu.. Keříčkové Salus atd..
Neklíčivost semen paprik, 30.3.2013
Moje babička pěstuje papriky tak ze seminka dá strašně hluboko do substrátu asi tak 5cm pod povrch a dá to přímo na radiátor a nechá to ebjt musí te jen hlídat aby substrát nevyschnul a celou výsevní mističku strčí do igelitového pytlíku... Má krásný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika