Příspěvky uživatele - 69.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013
odrody ponúkané v tej dobe (na jar) u Starkla za 6€ !: Afuz Ali, Augusteller, Nero, Eszter, Regent, Vinič Puszta, Žltý muškát, Modrý muškát, Kráľovná vinohradu a Solaris... možno to bude niečo z týchto odrôd, alebo nejaká úplne iná?
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013
teraz dúfam aby vôbec prežil ten "Afuz Ali", momentálne u nás padá 2cm ľadovec
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013
okolo sadenice je vytvorená priehlbina na stekanie vody ku koreňom, je mierne pod úrovňou terénu, nieje problém dosypať pár cm hliny, ale to myslím nebude problém slabého rastu...
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013
Listy Vaseho Solarisu vyzerajú ozaj úplne inak, ako lopúchy, plsnaté, tie moje sú úplne hladké, no hádam mi nepredali niečo iné,...a to vraj u Starkla nebývajú problémy so zámenou odrody. Koreňový systém mala dobrý, ešte som korienky pred... celý příspěvek >
Vinič Solaris - sadenica, 9.8.2013 Obsahuje fotku
takúto mám v máji zasadenú sadenicu Solarisu zo Starklu. Vyzerá celkom zdravo, len nejak extra nerastie, takže budúci rok asi nemôžem čakať prvú úrodu. Nechávam dva letorasty, no majú len cca 30 cm, takže asi ťažeň v tomto roku nevypestujem. Škoda,... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 8.8.2013
so zakoreňovaním zelených odrezkov mám dobré skúsenosti - stačí akýkoľvek kelímok, trošku vody a zakryť to igelitovým sáčkom, aby sa udržovala vyššia vlhkosť. Po vyrašení sa odstráni sáčik a dá na svetlo, aby sa lístky nevyťahovali. Proces trvá cca... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 8.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, zakoreňujem dvojočkový odrezok vo vode asi 22 dní odrody Black Magic(Kodrjanka), ale neviem, či niečo z neho bude. Začal hnednúť-žeby drevnatel? a okolo očiek akoby zaschol. Pripomína mi to akoby hnedú škvrnu hubovej choroby na plode... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 5.8.2013
Prosím Vás Paľo ešte, máte nejaké skúsenosti s odrodou Black Magik? Odrezok dovezený z Talianska - pôvod asi Moldavsko. Mala by byť skorá - mohla by vonku dozrieť? Náchylnosť na choroby? Chuťovo pre mňa výborná, až na tie kôstky. Portál... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 5.8.2013
odolnosť voči mrazom som myslel, že aký veľký mráz v zime asi znesie...   škoda... takže vonku určite zmrzne? Skleník zatiaľ nemám, a neviem, či by malo zmysel sa zaoberať touto odrodou v skleníku, ak je taká citlivá, ako radšej pestovať... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 4.8.2013
Zdravím Paľo, ja mám vysadenú sadenicu odrody Palieri - je to vraj stredne skorá odroda (v Slovinsku - dozrieva od Augusta do Novembra), kríženec Alphanso Lavallée x Red Malaga. Bližšie tu, a tu. Rastie zatiaľ pekne bujne (lepšie ako sadenica... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 12.7.2013
zdravím terezec, myslíte také čierne okrídlené mušky? také mám aj ja na stonkách, tých neni veľa - ničím ich ručne, ale nevidím že by niečo žrali... horšie to je zo skočkami (dřepčík), tie vyžierajú listy a pri ručnej likvidácii odskakujú
Sklizeň rajčat 2013, 12.7.2013
pekná úroda, ešte že sa dajú pestovať rajčiaky aj v nádobách-síce väčší problém je zo škodcami, ale zase menší s plesňou... už dávnejšie pestujete na balkóne?
Melounoviště 2013, 12.7.2013
zdravím, máte to tam pekné-riadna divočina, že tam máte všetko možné nevadí, skôr má vplyv vysoká vzdušná vlhkosť (na peľ) a prípadne ak je prehnojené dusíkom, môžu opadávať kvety napr. na paprikách (mne sa to tiež stalo-najskôr opadávali ale potom z... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 12.7.2013
"Melouny tvoří dvoje květy, samčí a samičí na jedné rostlině. Samičí květy se snadno poznají podle zduřelé báze květu, která připomíná malý meloun. Běžně se samičí květy vyskytují od 7. do 10. nodu. Rostliny tvoří až 10 krát vice samčích květů než... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 11.7.2013
to je paráda...a aké odrody vodných melónov pestujete? Niekde v inej téme ste písal, že tmavozelené odrody už nepestujete, prečo? Sú tie strakaté menej náročné na teplo? Máte tieto rastliny roubované? Ja by som rád budúci rok skúsil tiež niečo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika