Příspěvky uživatele - 0.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 6.8.2013
Papriky zamořené mšicemi jsem list po listu omyl houbičkou na nádobí mýdlovou vodou. Mám jich jen 15 kousků na záhoně a je pokoj. Horší jsou molice na kedlubnách a kapustě. Tam nezabírá ani mýdlová voda ani mospilan. Lada
Už také sázíte brambory?, 24.4.2013
Brambory už zvedají netkanou bílou" hadru"a papriky s rajskýma čekají na květnovej výsadek.Česnek vypadá letos moc pěkně a cibuli už mám taky venku.Nakladačky a slátovky čekají na parapetu, kdežto fazole GUSTY zatím vůbec netuší, že budou brzy také... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 3.4.2013
Každý den 2 housky 1 jablko vše na malé kostičKky a hrst slunečnice.Kosové si dávají jabka a housky, dlaskové a sýkorky slunečnici.Kosi se chovají majetnicky-nažerou se a nikoho nechtějí pustit perou se mezi sebou ale i s dlasky.Ti tam většinou... celý příspěvek >
Už také sázíte brambory?, 31.3.2013
Loni jsem sázel na Josefa, předloni 12.3. a letos už jsou také v zemi. Krásně klíčíly, až se začaly scvrkávat, tak jsem je dal do krabic od mlíka,  všech volných květináčů a zasypal hlínou .Až se příroda vyblbne, budu je vysazovat... celý příspěvek >
U vám také raší česnek?, 8.3.2013
Sázenej v půli prosince do hloubky 12-15cm(chybička se vloudila při nastavení dorazu hloubky) a již se taky prodral ven.Brno
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika