Příspěvky uživatele - 16.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granny Smith, 1.1.2012
Pokud jste v mrazové kotlině, tak vypěstujete více ovoce ve výšce 470m. Já bydlím v nadmořské výšce 260m.n.m. a co se týče drůhů náročnějších na teplo, či ranně kvetoucích, tak je to náhoda, když se na stromech vůbec něco objeví. Naproti tomu 3km od... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 17.12.2011
Jestli to je dotaz na mně tak letos to byl skutečně boj. Přestože vody nebylo až tak velké množství jako v roce 2010,  tak nadělala neplechu ažaž. Problém byl hlavně v tom, že půda byla stále dost vlhká a to v naší těžké jílovici bylo opravdu... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 17.12.2011
Tak já letos taky doplním svou sbírku odrůd, ale počkám až na leden. Je to z toho důvodu, že firmy v této době finišují s doplňováním novinek na novou sezónu. Zřejmě to letos bude jen pár odrůd a to hlavně triploidy.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 13.12.2011
Tak z těch rezistentů mám jen Invictu, jinak dávám stále přednost tradičním odrůdám -  Zlatý fík, Industrie a Šolcova naděje, která patří mezi mé oblíbené.
Kde roste na plzeňsku oskeruše?, 11.10.2011
Tak já sice nejsem Honza, ale co se týče sazenic, není problém si je vypěstovat doma - tedy pokud máte přístup k semenům
Vlašský orech - výsadba zo semena, 21.9.2011
Nevíte někdo, kde by se daly sehnat jednoleté kont. semenáčky ořešáku. Pár jsem si jich vysadil, ale letos cosi nenarostly. Diky.
Odruda?, 21.9.2011
Tak nějak mi to připomíná letní odrůdu Quinte (aspoň podle těch otrhaných plodů na druhém obrázku). Tuto odrůdu máme a v některých letech dozrává i před Průsvitným.
Na kolko odhadujete opravu, 5.9.2011
Zpravidla opraváři motorových pil mají sadu pro opravu poškozených vnitřních závitů. Poškozený závit se vyřízne na větší rozměr a dovnitř se vsadí vložka se závitem. Oprava vyjde na pár korun. V servise budou chtít asi vyměnit celou nádrž.... celý příspěvek >
Co to je?, 14.8.2011
Přesně tak. Třešně, ale i jiné peckoviny nesnáší vysokou spodní vodu. Pokud jste ještě dostatečně zalévala, a to i přesto, že poslední dva roky jsou výrazněji deštivé a s kombinací s těžší a nepropustnou půdou, výsledek s přelitím se může dostavit.... celý příspěvek >
Dusenie motora u krovinorezu Partner B 341, 16.7.2011
Takže jaký poměr dávat? 1:50 nebo 1:100?!
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Neni to nahodou na tomto obrazku ta 68 nebo 67?
Pokroucené plody papriky, 11.7.2011
Záleží na tom, co myslíte tím "pokroucené", jelikož co se týče plodů mohou být jak téměř pravidelně rovné (Amy, Kirke, Rubinova), tak i pokroucené,  což se objevuje u některých velkoplodých odrůd (Theos, Festos, Samurai, Isis)
Jak opylovat květy?, 11.7.2011
Nebo poklepat s rostlinou. Já ale nedělám nic, a i tak to plodí. Pokud květy přesto opadají, může to být i nevhodným prostředím - zvláště ve skleníku a foliovníku: vysoká teplota, vlhkost,  přemnožení škůdci, nebo i vysoký obsah dusíku v půdě či... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 3.7.2011
Já považuju za teplou noc, když je nad deset stupňů, protože pod patnáct to tady nesleze jen tak 3x za rok a minimum 20°C jsem ještě nenaměřil nikdy. Naopak. Není rok, aby teplota v každém letním měsíci neklesla pod pět stupňů.  To pak při... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011
No u nás již plíseň na rajčatech je. Může za to stále velmi vlhké počasí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika