Příspěvky uživatele - 9.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013
Tak to pak nevím. Je na těch vrcholcích opravdu padlí, jak to vypadá na fotce? J.
Rez stromu jak na to, kdy?, 31.7.2013
Řez peckovin se všeobecně doporučuje po sklizni (i při sklizni). Zpomalení růstu se docílí zaštípnutím letorostů, jakmile rostou nesprávným směrem nebo příliš. Je to nejjemnější způsob usměrnění růstu a má obvykle za následek větší nasazení květných... celý příspěvek >
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013
Těžko říci - vypadá to, jako když o jabloň pečuje více zahrádkářů a někdo pečlivě odstranil vrcholky napadené padlím? Měl je ovšem uklidit - spálit. Zaštípnutí letorostů v létě je běžný zásah (letní řez), který má příznivý vliv na násadu květných... celý příspěvek >
Červivá, pihovatá jablka, 31.7.2013
Proti červivosti pomůže jen postřik - Sumithion, Omite atd. Nevím co je právě na trhu, sám nestříkám, postříkaná jablíčka mi nechutnají, těch 30% červivých jablek si vykrájím. Trochu pomůže feromonový lapač, který vychytá samce a napadení je snad... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika