Příspěvky uživatele - 191.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - zkroucené listy, choroba, nedostatek živin?, 30.7.2013
Súhlasím s Michalom K. Ja mám na rajčinách ešte viac skrútené listy, neriešim to žiadnymi postrekmi, lebo už dozriavajú, priebežne sa oberajú, od apodu vytrhávam a v pohode.. Jaro.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.7.2013
Tak už to dorazilo aj na Kysuce. Pred chvílou som pozeral jablone a už sa začínaju usádzať znova tie malé čierné,,pľuhy". Listy začína krútiť. Je pod mrakom, ak nebude pršať, do pol hodiny striekam Calipso+kumulus.A to isté mám aj na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Vďaka, Palo, prosím Ťa, nemáš náhodou skúsenosti s tými odrodami ktoré so už raz popísal? Rizamat, Viktoria, Kondarov, Gigant, Palieri? Ponukol mi ich jeden pán, mám ich vysadené nádherne rastú ale bližšie o nich nikde neviem nájsť.
Pestujeme ľadový šalát, 29.7.2013
Dobrý večer. Na mladých priesadach ľad. šalátu sa miobjavili malé zelené h=usenice, ktoré požierajú mladé listy. Ako proti nim? Ďakujem, Jaro.
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Vďaka Palo, ja mám révu v poriadku, okrem dvoch odrôd, kde sa vyskytlo oidium:, Frankovka modrá a muškát. Zweigelt, Rilandské modré a americké odrody sú ok. Ešte niečo..Viem že už to tu bolo preberané, ale neviem to nájsť, že čo sa stane, ak pred... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Ďakujem, Palovi a Kuky za rady, takže radšej liatinový a natrieť farbou. Vyguglil som ochranné doby Cantus-35 dní, Vivando tiež tak nejako, ale neviem nájsť ten Actuan. Jaro.
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Zdravím, neviete niekto, aku ochrannu dobu má: Actuan, Vivando, Cantus? Neviem, lebo postreky som dostal. Vďaka za radu, Jaro.
Co vaše réva? (2013), 27.7.2013
Zdravím, neviem kde som mal zaradiť tento príspevek, tak som ho pichol sem.M´m možnosť kúpiť malý lis na hrozno, za dobrú cenu.Problém je v tom, že spodok lisu neni liatinový, ale z pozinkovaného plechu Má obavu, či pozink nebude muštu vadiť, či ho... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 26.7.2013
Ospravedlnujem sa, že som poplietol dva názvy: nie Kondarev, ale Kondarov, nie Pilieri, ale Palieri, dík, Jaro.
Choroba révy, 26.7.2013
Zdravim, to som ešte nevidel, na bobuliach, ako vyrastajú s trapiny sa vytvorili také malé biele hrčky. Čo to je? že by nejaké oidium? Foto až večer..Jaro.
Co vaše réva? (2013), 26.7.2013
Zdravím, má niekto z Vás skúsenosti s odrodami: Rizamat, Pilieri, Gigant, Viktoria biela, Kondarev? Hlavne, že ich mám zasadene a neviem o nich nič?? Rastú pekne, prvým rokom, zatial asi 1 m dlhé. Viniča mám asi 20 odrôd, ale stýmito skúsenosti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika