Příspěvky uživatele - 176.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez Partner B325 nestartuje, 19.7.2013
Jo, ještě bych pro "sichr" dal svíci novou. Někdy jistří jako prase, ale při pracovním tlaku a v aerosolu beznín-vzduch už ne. Někdy se třeba přehřátím na izolátoru vytvoří prasklinka a můžeš dumat čím to, že to nejede ;o) Arbi
Krovinorez Partner B325 nestartuje, 19.7.2013
jj, membrána má nárok, z roku 2000 - Nárok má, ale většinou - pokud ji někdo nenatrhnul je O.K. Můj nynější "pacient" je ´95 a kdyby na něj majitel úplně "nekadil" (;oD - "viď Vláďo"), tak je jako novej.
Krovinorez Partner B325 nestartuje, 19.7.2013 Obsahuje fotku
pokud je mokrá svíce, budou pravděpodobně membrány O.K. V karburátoru na jemným sítku může bejt kapka vody a dělá to neplechu (kondenzační voda), ale to by aspoň prsklo. Viděl bych to možná na někoho, kdo rozhodil karbec. Už si nepamatuju, jestli je... celý příspěvek >
Proč mi letos nevykvetla broskev?, 19.5.2012
Zdravím, může mi někdo poradit, proč mi letos nevykvetla broskev? Ještě se mi to nikdy nestalo.Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika