Příspěvky uživatele - 209.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 27.6.2013
Honda je vpodstatě jediný plnokrevný čtyřtakt, který existuje, využívajího ho i jiné značky a byl vyvinut za účelem snížení emisí a následně spotřeby.Osobně mě vadí, že honda ho nedodává s antivibračním systémem, ale to si jde splnit např. u stigy,... celý příspěvek >
Klínový řemen pojezdu, 27.6.2013
Ještě k ceně-origoš na jiný stroj mě stál klíňák 13x980mm 630kč, od rubeny 80kč.
Klínový řemen pojezdu, 27.6.2013
Zjistete si obvod remenic(vypocet obvodu kruhu:2),pripoctete delku mezi nima na rozteci a mate delku klíňáku, nebo vemte ohebný metr a máte to, na nákup např. ve VK-ložiskách Vám to stačí, nebo tam vemte původní a na měřícím roztahováku zjistí... celý příspěvek >
Jakou strunu pro křovinořez?, 27.6.2013
Hranatá lépe seče, ale na dosekávání je lepší kulatá, takže dvě cívky je ideál.A průměr by měl být dle výkonu stroje-3mm je už na silný profi stroj.Kvalitní hranatá je např. oranžová z mountfieldu, dělává ji bison, teď má jiné balení, ale je to to... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 27.6.2013
Znáte pojem-zemědělská vůle?Má to značné vůle a přesto anebo díky jim to funguje :-).Nejede to víc jak rychlou chůzí-okolo 8km/hod.,není důvod to řešit.
Pozdlzne rezanie Allaskan mill, 12.10.2012
Je se na podélné řezání nějak nezaměřuji, ale 1/4 řetězy jsou na malé pily, jemné řezy. Na pile by měla být taková řezná souprava, která je uvedena v návodu, příp povolené alternativy.
Problem s obojstran. pluhom vari, 12.10.2012
Jaký máte motor Honda? Mám dojem, že jste zmiňoval gxv 160.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika