Příspěvky uživatele - 230.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou podnož pro meruňku, 1.11.2016
Ještě. Ty meruňky jsem srovnal podle termínu sklizně.
Jakou podnož pro meruňku, 1.11.2016
Mám chatu na jihu Brna, dá se dojít na šalinu, 210 mnm. Jednoznačně bojuji se suchem, takže sháním pouze Myrobalán. Jenomže kolikrát sháním Myrobalán marně, tak z novějších mám 3x Tsunami na St. Julienu, 2x Radku na zelené renklodě, Leskoru -... celý příspěvek >
Odolná pološvestka Tophit, 1.11.2016
Také bych chtěl pozdní švestku, aby se dala sbírat ještě nyní, počátkem listopadu. Uvidíme jestli koupím Topend nebo Presentu. Ale z diskuze vyplynulo, že Topend zraje brzy a k Presentě taky byly výhrady.
Hnojenie, 12.1.2016
Dobrý deň, poprosil by som o radu. Začal som sa starší vinohrad, tento rok by som ho chcel troska prihnojiť. Nakoľko nemám skúsenosti poprosil by som o radu kedy, čim a ako prihnojovat. Chcel by som využiť dakde NPK hnojivo Ďakujem
Jak bojovat s akátem?, 22.9.2015
Všechny nálety řežu těsně nad zemí tak, aby pařezy vyčnívaly co nejméně, protože následně seču křovinořezem a pařezy nedobývám, nechávám je jejich osudu - nejstarší mají 25 let a některé stále drží. Rozprašovač používám víceméně jako štětec - pařez... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Kdo má doma fenku, která močí do trávníku (pes ne, ten občůrává patníky a jiné vyvýšeniny), nemůže si nevšimnout sytě zelených koleček bujně rostoucí trávy, která výrazně převyšuje nepočůrané okolí, nemluvě o absenci mechu v takto hnojené... celý příspěvek >
Co dělat proti řasám?, 21.6.2013
To jsou zbytky sedimentu z řas a z ostatního bordelu v jezírku. Časem se to ztratí, obvykle se to vytváří po dešti, kdy se změní kyselost vody, a část řas odumře. První rok vůbec kvalitu vody v jezírku neřešte, protože to není jezírko, ale... celý příspěvek >
Vláknitá řasa a plankton, 21.6.2013
Je to jednoduché, buď máte zelenou vodu, nebo řasy. Nelze nemít ani jedno, to pak není jezírko, ale laboratorní nádrž.
Jak rozmnožit rybičky?, 21.6.2013
Buďte rádi, že se vám nerozmnožují... Je to jak s jistou nejmenovanou menšinou obyvatel... dělají to, ani nevíte jak, a nic s tím nejste schopni udělat, jen útrpně přihlížet... Mně se karasi hned 3 rok vytřeli, asi 200 mladých, a úplně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika