Příspěvky uživatele - 13.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 17.6.2013
Dobrý den, potřebuji o Vás radu. Mám v sekačce tento problém anemohu přijít na to, že pokavad je motor studený, tak naskočí okamžitě bez jakých problémů a když to po sekání chcípnu a jdu vysypat koš, tak už to nenatočím. Pouze opět po vychladnutí... celý příspěvek >
Plachta na bazén, 8.6.2013
Můžete mi někdo poslat fotku jak máte upevněnou plachtu kolem bazénu.Bazén mám azuro a je skoro zcela zapuštěný.Chybí mi nějaký nápad.Napadá mě jen dokola dát očka a pak plachtu připevnit třeba na karabinu.
Co dělat proti řasám?, 27.5.2013
Dobrý den.Já měl to samé v jezírku.Po přidání fontány je krásně čisté.
Likvidace řas v bazénu, 22.5.2013
Po použití přípravku na řasy se tyto řasy úplně zničí nebo se jen zamezí výskytu dalších.Po zimě mám dno pokryto zelenou řasou, vysávám,ale nějak neubývají.
Vysavač připojený na filtraci, 6.5.2013
A jak zaléváte hadici?nějakou nádobou do ní lejete vodu až po okraj a nebo   jak mi někdo radil v práci, dá hadici ke zpětné trysce a naplní ji vodou?
Jezírko, 5.5.2013
Tak jsem trochu gůglil a vypadá to opravdu na řasy.Přece tam nebudu cpát chemii?zkusím nejdříve změřit PH.Upravujete někdo PH, přípravkem na bazény?nebo je něco přímo na jezírka.A co ryby?Prý když se dodrží dávkování tak to neuškodí.
Jezírko, 5.5.2013
Zatím ještě vidím na dno.Kdybych to teď vypustil, tak kameny budou celý červený.Zapínám fontánu, takže to trochu přibrzdím.
Vysavač připojený na filtraci, 4.5.2013
Když mám připojený vysavač na filtraci tak mi připadá že to vůbec nesaje.Samozřejmě jsem nejdříve zalil hadici vodou a pak připojil ke skimeru.Ale nějak mi to nejde.Můžete mi někdo poradit jak postupujete a jestli opravdu vysajete ze dna všechny... celý příspěvek >
Jezírko, 4.5.2013
Jezírko jsem celé vypustil, přidal fontánu a napustil.Začíná mi opět voda červenat, chybně jsem psal že to bylo hnědé.Já si osobně myslím, že je tam moc železa.Ono to bude asi těmi kameny.Mám je normálně ze zahrady.Nejde tam něco nasypat, aby se to... celý příspěvek >
Jezírko, 16.4.2013
A co kdybych na dno jezírka dal zeolit.
Jezírko, 16.4.2013
Dobrý den.Mohl by mi někdo poradit s tímto problémem?Na podzim jsem si udělal jezírko z folie.Jen jsem napustil vodu, trochu obložil kameny.Na jaře je ale voda hnědá, je to celý zakalený.Koupil jsem pár rostlin, ale než vyrostou co s tím?Fontánku... celý příspěvek >
Bazén od pooldesign, 15.4.2013
Pooldesign je nejhorší "firma" co znám. Vůbec nedodali to co slíbili, nedodržují termíny. Reklamaci jsem musel nakonec vyřešit sám. Hodlám se s nimi soudit.
Filtrování bazénu, 3.9.2012
Dobrý den.Mám bazén Azuro 401.CHtěl bych se zeptat do kdy filtrujete vodu. Letos už to na koupání asi nevypadá.Děkuji.
Solární panel, 27.7.2012
jako myslíte trubky?a čím?já napouštěl bazén z řádu ve st a ve čt tam bylo u dna 24stupňů, možná bych ten solár ani nepoužíval ale byl v sadě tak ho snad využiji na podzim.Jinak co máte za bazén.
Solární panel, 26.7.2012
Jak daleko máte solární panel od filtrace, mě by to dělalo tak 7m.Tak nevím jestli to bude účinné a jestli filtrace to utáhne.Mám bazén azuro 401.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika