Příspěvky uživatele - 233.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapojeni zapalovani vari, 14.6.2013
Co jsem zjistil mam to zapojene spravne. Ten cerny vodic by mel byt na svetla nenameril jsem na nem nic asi je preruseny.
Vari 1414, 14.6.2013
Zapomnel jsem napsat ze mam bezkontaktni zapalovani. Tam by mel byt predstih napevno ne?. Stator zapalovani jsem promeril na zkrat a na preruseni civek podle navodu co jsem nasel na elektro foru a byl v poradku. Jde jeste nak zmerit indukcni civka ta... celý příspěvek >
Stihl FS40, 13.6.2013
Nejspis to bude torx kup si celou sadu nebude draha.
Vari 1414, 13.6.2013
Bohatost jsem nastavoval tak ze jsem nasel nejvyssi otacky a pak sroub povolil jeste o cca 1/4 otacky. Tak jsem cetl v nejakem navode. Pri presouvani regulace otacek se nepatrne meni i volnobeh. To by asi taky nemelo delat.
Vari 1414, 12.6.2013
Udelal sem video pro lepsi obraz, muze to delat zapalovaci civka?
Zapojeni zapalovani vari, 11.6.2013
Dobry den u motoru jikov 1414 mam bezkontakti zapalovani cislo PAL 443 211 261 080 vedou z nej 4 draty muzete se podivat jak maji byt zapojeny. Ja mam nejvetsi konektor u civky cerveny drat stredni zluty a nejmensi modry, cerny drat nemam zapojeny... celý příspěvek >
Vari 1414, 11.6.2013
Dobry den mam vari motor jikov 1414 je ti rok asi 87 dostal sem ho rozebranej a davam dohromady. Dal sem nova gufera, osicky karburatoru, svicku ngk b6hs. Motor nastartuje na skubnuti ale na volnobeh pocukava a nema silu. Muze to delat zapalovaci... celý příspěvek >
chci zasadit hrušeň, 28.1.2009
Též bych rád zasadil červencovou hrušeň,ale nemohu najít firmu kde ji prodávají.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika