Příspěvky uživatele - 88.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 24.6.2013
Dobrý den, zareaguji se svým názorem, jelikož jsem něco podobného řešil měsíc zpátky a jelikož nemám zkušenosti, rozhodování bylo ěžké. Nemám rád nekvalitu a zvlášť u složitějších zařízení, jako je benzínový motor se mi do toho nechce. Na... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 18.6.2013
Takže jen pro info, jak jsem to nakonec rozseknul. S no name jsem se neztotožnil. Stihl je pro mě moc drahý. Šel jsem cestou kvalitní značky Hitachi. Vím že to není top ale na druhou stranu japonské věci jsou kvalitní a tomu věřím. Lidi co mají... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 11.6.2013
Vážení soudruzi :-), díy za rady a zkušenosti. Učinil jsem rozhodnutí.(to jestli je špatné nebo dobré zjistím časem, každopádně jdu cestou poks omy, menší zlo...) Navštívil jsem autoriziovaného prodejce Stihl - přesvědčil mě že Sihl je špička, jsou... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Ten Jonsered vypadá dobře, budu o tom uvažovat. Ale zase na jiném fóru je tady napsáno - na dosekávání aobčasné použit - je to nejošizenější stroj zančky. Takže když nekoupím STIHL minimálně za 15000,- tak jsem stejně v ....
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Díky, to ož jsou konkrténí poznatky. Do Al-ko ale nejdu, jsou moc těžké, dělají jen 2takty - technika možná nebuude na takové úrovni a značka má přebujelý marketing, nějak vnitřně se mi do ní nechce. Dolmar už je jiná káva je v užším výběru, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika