Příspěvky uživatele - 224.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za rostlinku?, 25.8.2014
Děkuji, už jsem to našel
Co to je za rostlinku?, 25.8.2014
Jaká jatrovka???
Co to je za rostlinku?, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Hezký den, mám prosbu. Neví náhodou někdo co to je za rostlinku. Tohle se mě ukázalo v květiňáči a nevím co to. Děkuji za reakce. Olda
Řapíkatý celer, 23.7.2013
Tak jak to u vás letos vypadá s řap. celerem? Pěstuji ho letos poprvé a zatím vypadá nic moc.
Ocún, 30.5.2013
Děkuji, tohle samozřejmě všechno vím Mě jde o to, že zhnědnou špičky listů už teď, myslím že to začalo hnědnout už koncem dubna. Loni to probíhalo úplně stejně a na podzim květ žádný, nevím co s tím. Pokud někdy přestane pršet tak se pokusím... celý příspěvek >
Ocún, 30.5.2013
Dobrý den, potřebovala bych poradit s ocúny. Na jaře vyraší listy, ale pak všechny špičky listů zhnědnou. Stalo se mi to i loni, tak jsem je přesadila do polostínu, myslela jsem, že je to ze sluníčka, ale letos to dělají opět. Ráda bych se dočkala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika