Příspěvky uživatele - 160.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Eko proti múčnatke (padlí), 6.6.2013
asi ste to mal moc prekvašené, a čo tak celú rastlinu ponatierať stolovým repkovým olejom... tej hube by sa to asi nepáčilo... len či by dokázal dýchať ten vinič, že?
Eko proti múčnatke (padlí), 5.6.2013
Dobrý deň, dá sa bojovať účinne proti múčnatke (Padlí révové - Oidium) aj ekologickými domáckými prostriedkami? Dočítal som sa, že by mali byť účinné nejaké rastlinné oleje (feniklový, pomarančový) alebo preventívne účinkujú aj zkvasené čaje z... celý příspěvek >
Balkonová keříčková rajčata - velikost truhlíku, 4.6.2013
všetko záleží na počasí, samozrejme plody budú neskôr, ale ak bude dobré počasie mala by byť ešte úroda... moje na balkóne ešte ani nekvitnú, ale dúfam, že niečo vypestujem, ale ak bude celé leto takto daždivo a zima, úrody sa nedočkáme
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
môžete pohnojiť ale pozor s mierou, lebo ak rastlinu prehnojíte dusíkom, bude bujne rásť ale oneskoríte práve kvitnutie
Rajčata ven?, 3.6.2013
Zdravím Mirek. Na Slovensku je to počasie podobné. Dokonca sa jún začal mrazom. Na Záhorí bolo 1.6. ráno pri zemi namerané -2,3 stupňa Celzia. Ako bolo na južnej Morave? Prežili to všetky rastlinky? Ja som musel dokonca prikrývať fazulu fóliou, lebo... celý příspěvek >
Odroda Palieri, 2.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, má niekto skúsenosti s odrodou viniča "Palieri"? Nemôžem zohnať takmer žiadne info o tejto odrode. Viem len, že pochádza z Talianska, tvorý veľké strapce modrých hrozien a vyznačuje sa vraj dobrou životnou vitalitou. No ako je to z... celý příspěvek >
Jeden nebo dva kmínky, 1.6.2013
môj názor je, že na dvoch kmienkoch môžu byť síce dva ťažne, ale dva ťažne môžu byť vedené aj z jedného kmienku a podľa mňa je to jedno, pretože sa jedná stále o jednu rastlinu a jej rodivosť sa nezvýši tým, že má dva kmienky, ale že má dva ťažne...... celý příspěvek >
Odstranění přebytečných střapců?, 30.5.2013
Zdravím, ja prosím tiež o radu ohľadom odstraňovania množstva strapcov na kríčku - ale u staršej rastliny, modrej neznámej odrody - cca 8 ročnej, 2 m vysokej. Najskôr rástla bujne bez rezu a nerodila. Po výchovných rezoch začala plodiť a tento rok... celý příspěvek >
Vinič Solaris - sadenica, 29.5.2013
ako vedenie chcem využiť plotík, ktorý oddeľuje úžitkovú a okrasnú časť zahrady. Plotík má 2 rovné železné rúrky vodorovne nad sebou (jedna vo výške cca 50cm nad zemou a druhá cca 40cm nad ňou), tak preto som uvažoval s dvomi poschodiami. Ale... celý příspěvek >
Vinič Solaris - sadenica, 28.5.2013
Ahojte, zasadil som sadenicu viniča - odroda "Solaris". Už rašia nové výhonky. Prosím o radu, ako by bolo najlepšie vedenie a rez pre moju odrodu? Na nete som si už základy naštudoval, no prosím o Vaše dobré rady. Na obrázku č.1 mám nákres, ako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika