Příspěvky uživatele - 158.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borovice - hnědé válečky, 30.7.2015
Sypavka borova? Urcite se to da necim osetrit. Mozna mospilanem, ale to nevim urcite. Neni problem si to zjistit. Zdravim Katka
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Tak ja mam - BRNO - popalene hortenzie, listy i kvety, coz me mrzi nejvic. Trochu uvarene jirinky, ktere jsou ve velikem kvetinaci. Okutky, salatovky, mi m8c nekvetou, tudiz ani neplodi. Rajcatkum se to asi libi, zacinaji dozravat. Ledovy salat v... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 21.7.2015
Je to stavel ruzkaty, pekna mrcha. Siri se oddenky. I kdyz Bofix ho trochu omezi, porad nekde vyrusta. Je to boj. Hlavne ho nenechte vykvetat, pak se jeste ta mrcha semeni. Katka
Postřik proti kornatce, 19.7.2015
Dobry den, tak jsem dle vasich rad ta posizena mista vyhrabala, osetrila Ortivou, dala novy substrat a dosela. Za dva nebo tri dny od postriku postizenych mist jsem travik pohnojila a osetrila cely Rovralem. K dnesnimu dni travik vypada velmi slusne,... celý příspěvek >
Milionbels, 5.7.2015
Stao se mi to stejne, konce zezloutly a prestaly kvest. Ja si mysl7m, ze byly premokrene. Konecky jsem ostipala a opatrneji zalevam. Oni zase obrostou. Nezapomente je prihnojovat. Zdravim Katka
Postřik proti kornatce, 5.7.2015
Dekuji, udelam to tak, jak rikate. Pockam na bourky a pohnojim. Preji hezky den. Katka
Postřik proti kornatce, 3.7.2015
Moc vam dekuji za odpoved, jdu na to. V jakem casovem odstupu mam v postricich pokracovat? Jeste jednou dekuji za vase velmi fundovane rady. Vase prispevky peclive sleduji a myslim, ze nejen ja. Dekuji Katka
Postřik proti kornatce, 3.7.2015
Dobry den pane Martine S, dovolim se vas zeptat: mohu pouzit postrik proti kornatce vecer, kdyz klesne teplota, nebo radeji vyckat az se prezenou ta velka vedra? Chtela bych to postrikat Ortivou. Dekuji vam za odpoved. Katka 
Rajčata pro sezónu 2015, 18.5.2015
Pane Vladimire, vy jste me uklidnil. Vsechno jsem vysadila a budeme se tesit na desticek. Toho je tady v Brne treba. Zdravim a preji hezky vecer. Katka
Rajčata pro sezónu 2015, 18.5.2015
Ja bez skleniku a bez postriku bych zadna rajcatka nemela. Vloni vsem, kteri nestrikali, vsechno zplesnivelo. Vetsinou strikam az v cervenci, ale trochu panikarim kvuli te destive predpovedi. Ale asi tady v Brne to nebude tak horke. Tady se ten dest... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 18.5.2015
Dobry den, bydlim v Brne. Dnes navecer vysadim rajcata ven. Predpov3d hlasi dost destivo. Budete uz osetrovat proti plisni? Nebo je na postrik brzy?Dekuji Katka
Co dát do stínu?, 10.5.2015
Muzete pouzit voskovky, balzaminy, netykavky. Lobelky chteji vice slunicka.Zdravim Katka
Skokan hnědý - zimování doma, 16.4.2015
To je moc mila zprava. Jste sikovni.
Prunus fruticosa globosa, 15.1.2015
Dekuji za odpoved. Ja bych si to tipla na unor a to by bylo spatne. Zdravim Katerina
Prunus fruticosa globosa, 15.1.2015
Mam na dvore asi 16 let starou tuto okrasnou tresen. Potrebovala bych ji od spodu asi tri silne vetve odriznout. Rozhodne nechci, aby odesla. Je krasna, ale trochu stini. Je to mozne udelat? A pokud ano, kdy? Dekuji Katerina
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika