Příspěvky uživatele - 9.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
DSK 317 propouští olej, 2.1.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit při sestavení DSK 317. Máte nějaký fígl/postup jak sestavit všechny hřídele aby zapadly do ložisek včetně řadící kulisy. Nějak to tam všechno nemůžu napasovat :( Hřídele jsem si sestavil na spodní skříň a... celý příspěvek >
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 13.8.2013
XDC 140HD by stačil ale jak jsem psal XT190HD byl za dobrý peníz :) a přesně... sekání je s traktůrkem zábava a mám to během chvíle oproti běhání se sekačkou...
Zahradní traktor Castel Garden XT190, XT220, 12.8.2013
Dobrý den, mám svůj první traktor a hledal jsem mezi jetýma JD/Honda/Husqvarna. Nakonec jsem koupil nový XT 190 HD (měl jsem ho za 55tis). Za rok fungování jsem s ním max.spokojený. Servis mám pro jistotu pár km ale zatím nebyl potřeba. Sekám... celý příspěvek >
Vysychání trávníku kolem betonových obrubníků, 22.7.2013
nebo mám nějaké dlouhé odřezky nopové fólie, co je dát obráceně (nopy do zeminy)?
Vysychání trávníku kolem betonových obrubníků, 22.7.2013
Dobrý den, je mi jasně že se betonový obrubník rozpálí a saje veškerou vlhkost, tíme začne kolem schnout/vysychat/spalovat se trváník. Jak tomu ale předejít? Co dát mezi obruník a zeminu?
Kanadská borůvka - neprospívá, 23.5.2013
Mám pět keřů třetím rokem a letos jsou úplně opsypané květy. Používám hnojivo Agro OM Borůvky a brusinky 1 kg. Je pravda že jsem vykopal velké jámy a zavezl je hrabankou z lesa + horni vrstvu z kůry. Pokud doma řežu dřevo, piliny dávám do záhonu k... celý příspěvek >
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
celkem dobré počasí je tady, z toho čerpají i presnepocasi.cz.
Destilační přístroj, 27.4.2013
má někdo prosím zkušenost s tepeln.roztažností-konkr.v nerez 40mm trubce vysoustružená vložka z teflonu, na skleň.zábrus 29/32 -  cca 4 cm dlouhá-jako těsné uchycení svislého skleněného chladiče.díky
Vysavač listí, 21.1.2013
Dobry den, take resim nakup levneho vysavace listi. Potrebuji ho pouze na mista kde je kacirek nebo sterk (hrabema to nejde). Samozrejme listi v zahrade na trave seberu trakturkem. Zaujal me take HECHT 3001. Jake mate doporuceni? (nepotreboval bych... celý příspěvek >
Zahradní traktor z bazaru?, 5.11.2012
jeste dodam, zatim se mi neucpal a sekam i za mokra. Je dobre udrzovac sekaci ustr.od vetsich nanosu travy (pak se ucpe jakykoli tr.)
Zahradní traktor z bazaru?, 5.11.2012
Letos jsem take resil trakturek. Presne jako vy, do 40tis. nejakou bazarovku. Par sem jich i videl. Resil jsem i nakup JohnDera z USA ale odradil me pouze bocni vyhoz. Nakonec mam novy XT 190 HD (Castel Garden z Mountf.) a jsem max.spokojeny, mel... celý příspěvek >
Hecht nebo Stiga, 17.10.2012
provzdušňovač HECHT 1737 nebo Stiga VE 32?
Aby nerostl jen pro ozdobu, 29.8.2012
Dobry den, jake kere nebo pnouci rostliny doporucujete aby se dali konzumovat (hlavne pro deti). Zatim mame kan.boruvky, maliny, malinoostr., ostruziny. Diky
Poraďte el. vertikutátor, 15.8.2012
A typ mate? Stiga VE 32 nebo jiny?
Poraďte el. vertikutátor, 14.8.2012
Ja uvazuji o HECHTu 1737. Mate nekdo zkusenosti snim?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika