Příspěvky uživatele - 230.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Posouzení kvality zakoupených stromků, 4.11.2016
Viděl jsem to sice jen na mobilním zařízení.., ale nepřišlo mi, že by ty stromečky byly nějak zvlášť neduživé. * A taky když se po výsadbě, nebo po ní třeba až na jaře, musí ostříhat aby porušené kořínky byly schopny výživy "nenarušené nadzemní... celý příspěvek >
Silenka vs Knotovka, 22.5.2013
Záleží na posouzení botanika, jak "široké" rody uznává. Někteří botanici uznávají knotovku a silenku za samostatné rody, někteří je spojují do jednoho rodu silenka. V dosti novém Klíči ke květeně České republiky (Academia 2002) jsou oba rody... celý příspěvek >
ABG, 21.5.2013
Mám tu samou 485. Výtka: ucpává se i když se snažím sekat pomalu a postupně. Důvod: relativně malý vyhazovací otvor.  Před koupí jsem zvažoval i sekačku World. Ta má otvor prakticky přes celou zadní stranu. Tam nic ucpat nemůže. (Ale... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 21.5.2013
Váš plevel je nejspíše černohlávek obecný. Podle zkušeností zde na fóru - vyhledejte si příslušná vlákna - se jedná o dost odolný plevel. Ke škodlivosti přípravků - sekeltivních herbicidů: na netu (třeba agromanual.cz) si vyhledejte příslušné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika