Příspěvky uživatele - 8.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obroušení dna bazénu, 18.5.2013
Takže: půjčil jsem si nejvýkonnějšího Karchera z půjčovny, 160bar tlak. Po cca 10 minutách se mi povedlo odstranit nátěr na ploše velké asi jako dlaň, na jiných místech se občas odštípne kousek zvící poštovní známky. Barva drží jak židovská víra.... celý příspěvek >
Stromkovy rybiz - nemoc, 17.5.2013
Dobry ďen, objevila se mi nejaka choroba rybizu. Mam dva stromkove rybizy vedle sebe. Oba jsou dvoulete. Letos oba nasadili mnozstvi plodu, ale jeďen z nich zacal obratem jakoby schnout i presto, ze s vlahou zadny problem nema. Ted po cca 14 dnech uz... celý příspěvek >
Zvlastni nemoc, 17.5.2013
Dobry den, Potreboval bych radu. Dnes jsem byl u matky na chate a ma problem s jednou slivoni. Nevim co je to presne za odrudu, ale stromek je stary tak 3 roky. Nevypada vubec zdrave, listy i vetvicky jsou takove povadle a ceho jsem si pak vsiml... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 13.5.2013
Tak jsem dnes shanel Omite a nemaji ho snad nikde z tech velkych hobby marketu. Nakonec mi v bauhasu dali namisto toho Vertimec 1,8 EC. Udajne to bude fungovat, ale at ctu pribalovy letak jak chci tak nevim. Nic o vlnovniku tam nepisou a ani na... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 12.5.2013
Fotil jsem to pri desti, takze to vlastne jsou kapky, dnes to vypada, ze bude slunicko tak az oschnou listy udelam dalsi fotku. Co se pouziva na toho vlnovce? Staci to necim postrikat a je po problemu nebo to ma nejaky vyraznejsi dlouhodobejsi... celý příspěvek >
Kridlatka v travniku, 12.5.2013
Travnik prece nesekam az u zeme, ma porad moznost fotosyntezy zatimco u kridlatky pokud ji pravidelne sekam, v podstate driv nez je schopna rozlozit listy, tak by prave fotosynteza probihat nemela. Alespon si to tak vysvetluji.
Kaderavost?, 11.5.2013
Lido, diky, to vite, jsem sadar zacatecnik a nestiham vsechno nastudovat. Navic jsem byl doted zvykly pouzivat v zahrade chemii az kdyz se neco delo. Clovek se porad uci.;-) Diky
Kridlatka v travniku, 10.5.2013
Vzhledem k poctu v radu odhadem 200ks nepredpokladam injekcni aplikaci. Zajimalo by mne zda prostym sekanim sekackou rostilnu casem vysilim a proste zhyne. Logicky by mela, ale je to kridlatka.:-)
Nemoc novych hrusni, 10.5.2013
Vaclav Vinsalek: Myslite?   Hledal jsem tady i na internetu, ale ten projev tech ostre cernych okraju bez zdurelin na listu mi nepripada jako projev vlnovnika, ktereho popisujete.. Ale nejsem odbornik.
Kaderavost?, 10.5.2013
Ja prave cetl, ze v ten podzimni cas je postrik nemene dulezity. Jeste si neco nactu. Slo mi hlavne o to zda je to opravdu kaderavost.
Kaderavost?, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Dobry den,      mam druhym rokem Nektarinku Harko. Loni jsem si niceho nevsiml, ale letos s prvnimi kvety doslo k napadeni listu. Predpokladam, ze se jedna o kaderavost a nic s tim ted uz neudelam. Je to tedy tak, ze ted, pokud... celý příspěvek >
Nemoc novych hrusni, 10.5.2013 Obsahuje fotku
Dobry den,         pred par tydny jsem zasadil nove zakoupene hrusne, ctyri druhy, vsechny jsem je zasadil jako spicak. Vsechny do jednoho maji tuto chorobu s kterou si nevim rady. Nevypada to jako rez hrusni. Nevite co... celý příspěvek >
Zalevani pri vysadbe, 22.4.2013
Ja to sazim do substratu proto, ze ta louka je v nekterych castech stoleta navazka a chtel jsem dat stromum do startu moznost se zakorenit. Pak uz to tam snad nejak zvladnou..Rostou tam i jine stromy tak doufam, ze i ty moje nove.;-)
Blumy - Black Amber & Kuban Delight, 29.3.2013
Dekuji,   mate zrejme pravdu. Na anglickych webech jsem nakonec nasel alespon tu Black Amber. Kuban Delight resp. jeho opylovaci jsou k nenalezeni. Kazdopadne pro Black Amber se uvadeji jako opylovaci Queen Rosa, Durado, Santa Rosa,... celý příspěvek >
Blumy - Black Amber & Kuban Delight, 29.3.2013
Dobry den,    rad bych si poridil tyto dve blumy Black Amber & Kuban Delight. Nikde na internetu jsem ovsem nenasel jakeho potrebuji opylovace ci zda jsou samosprasne. Pobliz techto budoucich stromu mam nekolik svestek, ryngle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika