Příspěvky uživatele - 10.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna LC 56, 31.5.2013
V areálu střelnice na jehož údržbě se podílím máme od mountfieldu XS 55 MBS 4S. Je to co se týká pojezdu stejná koncepce jako 535 (4 rychlosti). Seče dobře, i mulčuje dobře šasi a nůž je myslím lepší než u Jonseredu. Ale ten pojezd se s... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 30.5.2013
Kuličková ložiska má v předních kolech, to ano. Ale jen ve verzi s pohonem zadních kol. Já bych rád zkusil AWD když už. Spíš asi tak ze zvědavosti než že bych to nutně potřeboval. Ale seču různé terény a mohl by to být přínos, kdo ví. K tomu... celý příspěvek >
Husqvarna LC 56, 29.5.2013
S takovýmto terénem si troufám tvrdit nebude problém. Sám mám 5let Jonsered LM2153 ještě se starým motorem B+S Quantum a podobných (i horších) ploch posekla nepočítaně. Jen je u ní problém s horším sběrem, nemá boční výhoz a motor by potřeboval... celý příspěvek >
Uzený kanec, 15.5.2013
Slyšeli jste někdy o parazitovi Trichinella spiralis? Hojně se vyskytuje v mase divokých prasat, je snadno přenosný a člověka. Nákaza je velmi bolestivá až smrtelná. Proto prosím nikdy nejezte nedostatečně tepelně upravené maso z divočáka pokud... celý příspěvek >
Práce, 10.5.2013
S údržbou zeleně jsem začínal za 1,20 Kč za m2. Jenže to se sekalo 6x ročně intenzivně udržované plochy (sekačka, rider) a 3x ročně extenzivky (křoviňák). Takže žádná dřina, trápení techniky a vysoké náklady na spotřební materiál. Dneska jsem rád,... celý příspěvek >
Práce, 24.4.2013
Údržbu zeleně dělám na živnost už nějaký ten pátek a sekat 1m vysokou trávu i s úklidem za 1,50 Kč za m2 je taková malá ekonomická sebevražda. Nehledě na to, že je to zbytečné podrážení ceny jak konkurenci tak zejména sobě samému. Tohle už je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika