Příspěvky uživatele - 117.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomůžete určit tento strom?, 3.2.2014 Obsahuje fotku
Tady mi vždycky někdo pomůže :-) díky předem za určení Náš mladý lesopark je osázen různými stromky. Tento druh ale vůbec neznám. "Jehličí" je hodně drsné, na omak skoro pichlavé. Zaujal mě i kmínek - kůra se loupe a vypadá jakoby to byly trny.... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 15.10.2013 Obsahuje fotku
jejda... tak to jsou tedy názvy :-) Ambroň je fakt krasavec. Jeřáboplodec - to slyším poprvé. P.S. přírodu moc obdivuji, škoda že jen tak málo ji znám. Proto díky za rady a určitě se zase někdy přihlásím.
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013 Obsahuje fotku
prosím prosím :-)  že to není platan, to poznám. Ale i po nápovědě jsem v koncích... Jeřabina to myslím ale taky není?
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Opravdu krásný den..fotila jsem rudé a zlaté lupení... Narazila jsem na tyto listnáče, které bych ráda pojmenovala - jenomže jak? Poradíte prosím?
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 28.6.2013
 .Dobrý den, letos bohužel o proti loňsku, kdy jsme měli slimáků mimimum, se zase ukazují docela dost, já je nezbírám ale střihám nůžkama na trávu, večer obejdu zahradu a do rána po nich není ani památky a zdá se mi, že i škody na rostlinách... celý příspěvek >
Taky kvetete v červnu?, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Taky vám rozkvetly znovu hrušně? Koukám na to docela překvapeně... Že by následky velkého ochlazení koncem května..?
Krásný - pro mě beze jména..pomůžete určit?, 16.6.2013
Diky - to bude ono
Krásný - pro mě beze jména..pomůžete určit?, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Ráda nakukuji do zahrádek, tento stromek mě velmi zaujal. Můžete mi prosím odtajnit jeho jméno? Díky moc :-)
Ocún, 31.5.2013
Dobrý den, může se stát, že Vám začnou kvést až za několik let až cibule dostatečně narostou, Jarka
Voňavé květy - co je to za strom?, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Poradíte prosím název tohoto stromu? Květy příjemně voní...
Co to leze za zeleninu?, 8.5.2013
Fotila jsem na vycházce - tak se tam budu muset ještě vypravit, až to poporoste. Určo to bude zajímavé!
Co to leze za zeleninu?, 8.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím odborníky na určování Moc by mě zajímalo, co tento zahrádkář nasadil? Bude to k jídlu? Díky za vaše rady
Rhododenron nevykvete, 5.5.2013
Dobrý den, poslední leta se s tímto problémem potýkám i já, mám asi dvacet keřů ale největší problémy mám s keři, které kvetou první a už je i postřikuji proti různým škůdcům ale stále to nepomáhá, rostou dobře ale květenství na jaře zaschne a tak si... celý příspěvek >
Určení keřů / stromů, 5.5.2013
Dobrý den, jednička je rododendron, dvojka mahonie, trojka javor a čtyřka skornice-není keř ale plazivá trvalka.Jarka
Srnky a zahrada, 3.5.2013
Dobrý den, jestli máte také růže, tak je musíte taky ohradit jinak Vám je také okušou, nejlepší by bylo kdyby jste si pořídili pejska, stačí jen malý, taky jsem měla problémy a co mám psa tak se zahradě vyhybají.Jarka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika