Příspěvky uživatele - 30.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník zničený divokými prasaty, 29.4.2013
Ano, to je také řešení, ale bylo by dobré, aby si tu síť dali na plot sousedé s přímým přístupem od lesa a cesty. není řešení aby si každý obehnal celý pozemek i mezi sousedy. My jsme také zabezpečili plot od lesa tak aby přez něj prasata nemohla... celý příspěvek >
Trávník zničený divokými prasaty, 29.4.2013
Děkuji za nápad, ale tohle je zahrada, nechci abych odpudil taky sebe, rodinu a návštěvy. Nakonec i sousedi, přes které ke mně prasata přišli by se mohli ozvat, že je obtěžuji smradem
Trávník zničený divokými prasaty, 29.4.2013 Obsahuje fotku
17.3.2013 jsem napsal příspěvek na téma Trávník zničený divokými prasaty : Minulý příspevěk Od té doby jsem pozemek srovnal, navrch dal čerstvý kompost a tuto sobotu zasel novou trávu, v neděli krásně sprchlo a já se těšil na nový krásný trávník.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika