Příspěvky uživatele - 49.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 26.5.2013
No u mňa datterino zatial vijany po 12 kvetov, v klasickom usporiadaní, na Ildi sa to nepodoba. Rast neviem posúdit keďže polodeterminantnú rastlinu som predtým nemal. Budem vďačný za usmernenie, aj keď viem že sa to tu už niekde riešilo. Teraz z PD... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
ale ta by mucnata byt nemala
Obří masitá rajčata, 9.4.2013
Budem zvedavy na tie Vase Brandywine. Pise sa o nich vacsinou v superlativoch v suvislosti s chutovou vyvazenostou a plnostou, ale na tomto fore som cital aj kritiku. Nekupil som ich, spamatal som sa neskoro. Myslim ze pestovanie beef-odrod nie... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 9.4.2013
Taktiez mam bycie srdcia, minuly rok boli krasne zdrave a vyborne. Siali sme ich 25. aprila! takze v septembri boli akurat. Vcera som sa pokusal zavadnute 40 cm bycie srdcia napchat do pol litrovych poharov... po troch zlomenych som prestal..este... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Toto sem sice nepatri, ale opytam sa pretoze vacsina z vas bazalku pestuje. Potrebujem pikirovat a neviem ako hlboko mam bazalku zasadit. Stonky po klicne listky su pomerne dlhe, najradsej by som ich ponoril, ale nie som si isty ci to nie je... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
Dufam, ze sa Vam ta pliesen tento rok nepotvrdi, aj ked si skor myslim, ze r. 2012 sa nezopakuje (u nas bez akychkolvek ochoreni- zdrave rastliny do takmer konca oktobra) Ja mam v skutocnosti tiez asi 300 sadenic rajciakov, 45 odrod a doma skonci... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
60 x 60 by mi hodne pomohlo. Mam k dospizicii pas pody 8x2 metre teda 16 stovrcov. To by mohlo byt cez cez 40 rastlin . Vyhodou je ze slnko tam svieti od rana do vecera a je chranena murom zo severu, vychodu a ciastocne zapadu. Rad by som tuto... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 6.4.2013
Zdravim pestovatelov, Rad by som sa poradil. Tento rok sadim rajciaky k betonovemu muruv dvoch radoch. Kedze mam tento rok zasadenych 45 odrod(z kazdej si nechavam len 1 koren) trocha sa obavam ci zvolim spravny spon. Urcite budu niektore... celý příspěvek >
Vretenova sekacka Fiskars Momentum, 6.4.2013
V podstate u mna by bolo rozhodnute, len na velkost tejto kosacky mam asi maly travnik. cca 90 m stvorcovych. Mozno by stacila aj mensia. Laka ma vsak nastavitelna vyska. A slusne recenzie.
Vretenova sekacka Fiskars Momentum, 31.3.2013
Rad by som sa opytal skusenejsich, aku maju skusenost s touto vretenovou kosackou. Cenovo nepatri k tym najlacnejsim, ale zrejme ani do spicky v segmente. Bol by som zvedavy ako Vam sluzi, resp. ake ste poculi na nu referencie.
Gril Weber Q 300-320, 31.3.2013
Dobry den, Rad by som sa opytal majitelov tohto grilu, ako su s nim spokojni.  Uz sa tu o nom nieco napisalo, no medzicasom ubehlo par rokov a uzivatelov a skusenosti urcite pribudlo. Vazne o nom uvazujem, rozhodoval som sa medzi... celý příspěvek >
Sazenice rajčat byt/balkón, 30.3.2013
Ja mam rovnako vychod,, 19-20 stupnov, hrube stonky a rastliny vysoke cca 30 cm, bohato olistene, farba OK, neprisvetlujem (mam sice 2 specialne linearne ziarivky 6500K 2300 lm 36 W),no na 250 sadenic by to bolo malo. Obavam sa ze ak sa nezmeni... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2013
Z tohorocneho vysevu mam 95 % klicivost u semien z ceskych, slovenskych a estonskych zdrojov. Nieco som kupoval aj cez ebay. Top rated sellers. Zatial to vidim na nizke cisla. Este sa mozno nieco zmeni. Ale predbezne 30 % klicovost. Ake su skusenosti... celý příspěvek >
Rajče Albertovské žluté?, 29.3.2013
Ktore zlte zo zahranicia povazujete za najlepsie? Dost casto citam, ze zlte-oranzove odrody sa na klasicke cervene chutou vacsinou nechytaju. Neviem ci to nie je trocha zavadzajuca informacia. 
Jaká rajčata pěstujete, 29.3.2013
To Ipparino se kupoval ako osivo, alebo cele plody? Ja som ich kupil tusim v Lidli a nechal som si par kusov na semeno... akurat som zistil ze je to hybrid, tak neviem ci to mam vobec zasiat. Mate info, ci ide o tyckovu, alebo krickovu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika