Příspěvky uživatele - 33.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nero vs. Alden, 8.7.2013
No mě zase letos bude porvé rodit Nero. Tak jsem zvědavej. Jinak Alden plodí již třetím rokem a jsem moc spokojen. Je opravdu hodně odolný vůči chorobám, má velice silný růst s velkými listy. Letos budou střapce možná trochu řidší, protože začal... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 2.7.2013
Od postřiku určitě ne. Naposled jsem stříkal Quadrisem max někdy před měsícem a celou dobu to bylo OK. Taky jsem to ještě neviděl, takový atypický skvrny... Dnes jsem všechno stříkl hořkou solí, protože sem tam začínají žloutnout listy, ale je to... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
ještě jedna...
Jaká je to choroba?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
No přiznám se, že na plíseň se mi to nezdá. Hlavně je to na Solarisu, který je sakra odolný, na ostatních odrůdách nic...
Jaká je to choroba?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
A ještě ten květ (nebo co z něj zbylo...)
Jaká je to choroba?, 2.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Na révě se začaly objevovat hnědé fleky (doposud jsem je nikdy neviděl) a začala usychat třapina na květech viz. foto. Prosím o radu co je to za chorobu a co na ni... Předem děkuji. Petr
Vinič postreky -2013-, 28.5.2013
Dobrý den. Jaký máte názor na Quadris max? Aplikace tedy před květem a pak těsně po odkvětu? Diky Petr
Vinic do severnej oblasti, 17.3.2013
Zkuste Solaris. Je vynikající. Sice není stolní, ale velice odolný, jak proti mrazu, tak proti houbovým chorobám. A je velice ranný. Hodně sladký. :-)
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 18.5.2012
Tak a je to tady. Kompletní úroda cca 18 keřů obsypaných květy, totálně pomrzla... hrozný pohled... :-( Jak jsou na tom ostatní?
Problém se sviluškami, 11.5.2012
Dobrý večer Paľo. Co se roztočů týče, tak to vypadá v pohodě, nejnovější lístky jsou už čisté. Jinak s druhou otázkou jsme si nerozuměli. Myslel jsem tím, že mám již tvar zapěstovanej, keř má 4 roky - kmínek a klasické dva tažně, každý zhruba... celý příspěvek >
Co je to za škůdce na jabloni, 18.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Nevíte prosím co je to za škůdce a čím postříkat sloupovou jabloň na které jsem ho oběvil? Je zabalen do rašících mladých lístků. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika