Příspěvky uživatele - 214.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní traktor do svažitého terénu, 13.12.2007
Mám CubCadet 1023 RD, motor Kohler 23 koní, pravděpodobně stejný motor jako pisatel výše. Výkon je fakt skvělý, navíc CubCadet má solidní provedení, litinovou nápravu, svařovaný rám atp. Nevím co stojí jiné stroje, ale myslím, že u CC jsem připlácel... celý příspěvek >
CubCadet 1023 - jak poznam naplnění koše?, 4.12.2007
Traktor jsem u autorizvaného prodejce koupil (lze jej vůbec koupit u "neautorizovaného prodejce"?), traktor mi přivezli domů a vysvětlili jak se seká na zpátečku, jak se pouští sekačka a jak se čistí prodem vody a taky, že to není dobrý nápad. ... celý příspěvek >
Zahradní traktor s radlicí klouže. Co s tím?, 30.11.2007
Udržovat ručně cca 400m2 mne přestalo bavit. Rozhodl jsem s zahradní traktůrek CubCadet doplnit radlicí. Dnes napadlo tak 5 cm sněhu a tak jsem vyrazil radlici vyzkoušet. Radlice je skvěla, bohužel cesta má docela výrazné stoupaní. Odhrnout sníh při... celý příspěvek >
Kde u Brna sehnat kotvící kůly?, 9.10.2007
Pro podzimní výsadbu v okrasné zahradě bych potřeboval cca 70ks kotvících kůlů. Nevíte někdo, kde je v Brně sehnat? Sháněl jsem už v Rajhradě (to je provozovna Lesů města Brna), ale tam mi řekli, že pouze na objednávku a nejdříve za měsíc. Bohužel je... celý příspěvek >
CubCadet 1023 - jak poznam naplnění koše?, 2.10.2007
Díky, tak to bude ono. Pískalo to tak hrozně, že jsem si rozhodně myslel, že je to nějaká vážná závada a ne jen naplněný koš :-)). Škoda, že u tak drahého stroje není o způsobu signalizace naplnění koše v návodu ani zmínka. -- VT
Doporucte hnojivo na podzimni hnojeni, 1.10.2007
Poznámka s Loskutákem je opravdu velmi vtipná, dlouho jsem se tak nenasmál. Ale k věci: Informací o pěstování intenzivně používaného tráníku je na Internetu více než dost. Já jsem vycházel hlavně z informací od firem, které se péčí o trávníky... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 21.8.2007
Pane Nováku, pošlete mi prosím vaši adresu na kterou chcete zaslat hlavu na email 43dx(zavináč)seznam.cz.
Jak na travu v travniku?, 25.7.2007
Na obrázku máte ježatku. Je to jednoletá travina, stačí sekat, sekat, sekat. Nepříjemné je, že dokáže růst hodně při zemi a při sekání and 3cm se často stává, že ji nůž mine. Pak lze použít PUMA Extra, ale jen bodově, nebo si zlikvidujete všechny... celý příspěvek >
Wuxal pro Magnolie?, 19.7.2007
Mám na zahradě dvě velké magnolie (10/12), zasazeny byly v loni na podzim, zakoupeny samozřejmě v balu. Z jara krásně kvetly, ale květy hned opadaly. Teď mají světle žluté listy, které opadávájí. Nevím, jak jim po tom "přestěhování" pomoci. Uvažuji o... celý příspěvek >
Jaký plotostřih na 200m plotu?, 12.7.2007
Mám živý plot kolem celého pozemku, bratru cca 200m. Loni vysázený, roste krásně, příští rok mne zřejmě čeká první stříhání. Můžete mi prosím někdo poradit jaký je vhodný plotostřih? Vůbec se v tom neorientuji. Moje priority jsou: benzinový motor,... celý příspěvek >
posekanou trávu do sudu?, 12.7.2007
Tak teď jsem z toho dokonale zmatený. Předesílám, že mé znalosti z oblasti kompostování jsou dodnes pouze teoretické, protože na založení kompostu se teprve chystám. Nicméně podle toho, co jsem četl, je pro kompost nezbytně nutné mít stálý přísun... celý příspěvek >
Trávník - špatná kondice, 10.7.2007
Trávník vypdá mizerně? Jak jste jej zalíval (kolik litrů na metr a jak často)? Kolik hnojiva jste aplikoval a kdy? Podle obrázku předpokládám, že trávník je na slunném jižním místě, je to tak? Jaký je podklad po trávníkem? Není tam náhodou pod... celý příspěvek >
Marunaka TH 43 DX - přidřená, 21.6.2007
Takže moje čerstvá zkušenost: Fakta: a) v návodu ke křovinořezu je poměr mazání 1:25 b) v návodu k motoru je poměr 1:50 pro oleje JASO FC a poměr 1:25 pro oleje JASO FB a FA. Já jsem po mazání použil plně syntetický olej OMV Syn Star... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika