Příspěvky uživatele - 70.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešně - neroubované, co s nimi, 5.1.2017
Děkuji moc, to je pro mě potěšující zpráva. Z
Třešně - neroubované, co s nimi, 5.1.2017
Dobrý den, na zahradě máme neroubované jednoleté až čtyřleté třešně, vyrostlé jednoduše z pecek. Je možné roubovat i takovéto stromy, nebo jsou dobré už jenom na dřevo případně pro ptáčky. Děkuji. Zuzana
Ozob puků, 30.4.2015
Přetření puků barvou se ukázalo jako blbost- přestaly se rozvíjet. Zřejmě to fakt byly housenky, postříkal jsem to potřikem Karate a ožer skončil. Pomohlo také zakrytí sí´tkou. Samotné housenky se mi ale nepovedlo "nachytat". Perimetr
Soused, 22.4.2013
prosím o info, můj soused si cca půl metru od mé zdi, chce vystavět jakýsi přístřešek, domeček, garáž... nevím co vlastně. Se stavbou začal aniž by se mě zeptal jestli mi to nevadí. Podle nového zákona už tahle povinnost mezi sousedy není, nebo... celý příspěvek >
Venkovní dlažba topteramo, 11.3.2013
Přesně tato dlažba se mi také moc líbí, chtěla bych ji okolo bazénu nalepit na stávající beton, tak také čekám na reakce...
Solární ohřev vody v bazénu, 7.1.2013
Prosím o radu zkušené majitele ohřevů vody.Máme betonový, zapuštěný,rok starý bazén.Voda byla příjemná na koupání pouze v těch největších vedrech.Chtěli bychom si pořídit nějaký solární ohřev vody-umístíme na pergolu vzdálenou asi 15m od bazénu,... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 4.10.2012
Akébii mám na plotě před domem asi 25 let.Dostala jsem kdysi asi 10cm velikou sazeničku od sousedky, které se popínala po stěně domu až na střechu.Dnes je plot z rostliny na metr široký, stříhám její přírůstky 4-5x do roka. jinak by obrostla celý... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 16.3.2012
Děkuji za rady, mám je ostříhat hned teď? Zatím neraší, ale jistě brzy budou.
Jak ostříhat meruňku a broskvoň?, 15.3.2012
Děkuji za reakce, ještě jsem se chtěla zeptat kdy střih udělat, ještě nyní, než začne rašit? Ještě moc nevím jak s tím vyvazováním, právě jsem je měla vyvázané ke kůlu, ale protože se mi začaly moc přiklánět ke kůlu, tak jsem je odvázala (vím že... celý příspěvek >
Květy u Phalaenopsis, 1.3.2010
Nejsem odborník na phalenopsis, ale celkem pěkně mi roste - květy nechávám vždy opadat, myslím, že to rostlinu nevysiluje. Zuzana
Lopatkovec - hnědnutí květů, 19.1.2010
Myslím, alespoň ze své zkušenosti, že to nic neznamená, prostě uschly květy - to se může po manipulaci stát (přenášení, přesazování), zase Vám vykvetou nové. Hlavně nenechávejte substrát vyschnout a roste. Zuzana
Pokojové květiny nevyžadující dostatek světla, 19.1.2010
Tak přesně tímto jsem se také zabývala, mám tmavou kancelář a několik rostlin jsem musela z "léčebných důvodů" umístit nakonec doma, jak jim tamní prostředí nedělalo dobře. Hledala jsem na internetu a výsledkem je toto trio, kterému se i... celý příspěvek >
Euforbia milii - žloutnutí listů, 18.1.2010
Dobrý den, velmi prosím o radu, mám již dlouho krásnou Kristovu korunu, košatou, pořád kvete, měla spoustu listů. Nyní však listy zvýšeně opadávají, žloutnou, ale jinak než dříve - jsou skvrnité (flekaté) - žluté se zelenými tečkami. Listy žloutnou... celý příspěvek >
Sadovnická projekce, 22.11.2009
Dobrý den, předchozí diskuze mi přišla tak zajímavá, že nemohu nereagovat. Především je nutné si uvědomit, komu je program určen. Když budete potřebovat postavit zahradní vilu, stáhnete si AutoCAD, naprojektujete dvoupatrový baráček, spočítáte si... celý příspěvek >
Pěstování Myrty krepové, 29.9.2009
Nikdo netuší?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika